OT: Viskas, kas "neįtelpa" į kitas temas

Sveikas Mirkt Rutina… Darbas namai, mokslai… Va savaitgalis atneša alaus Valio O poto vėl tas pats per tą patį Cha cha

O man devynpares baiginejasi, nuo rytdienos irgi vel rutyna prasidedaŠypsena

Sveikas, Dimjanai Labas Kiek tarnauti liko?Šypsena Kaip laikaisi?Šypsena

Dar 4 menesiai, sekantis saukymas mus keiciaŠypsena dabar tai gan normaliai laikausi, tik po pratybu per tokius orus ne visada sveikata stabyli bunaŠypsena baigesi man devynpares, ryt vel i ta durnyna vaziuotŠypsena

Apšviesk, kas yra devynparės ir kas tas durnynasCha cha

“durnynu” siuo momentu ivardinau dalyni i kuri man teks grizti(del tam tikru priezasciu pavadinimo neminesiu)Šypsena
O devynpares tai kai kariui suteikiamos devyniu paru atostogos, per metus sauktiniui priklauso dvejos tokio tipo atostogosŠypsena

Na vat ir liekiu, mielieji, susispauzdinsim dar kada prie progosŠypsena IkiŠypsena p.s. Su arteinancia valentino diena, tikiuosi neivienam is jusu neteks jos praleist vienamMirkt

Dimjan, aciu ir sekmes tau Labas

http://www.delfi.lt/news/daily/hot/article.php?id=12179840

Shaunu Šypsena

Tik kirpykla truputi linksmai nuskambejo Mirkt

kaip cia gyvenat ? Kietas a prisimenant mane ? Šypsena

Gyvenam gerai, prisimint prisimenam Mirkt Kaip Tu laikais?

O mane jau bus visi pamiršę. Kartais užsuku, bet jau nedalyvauju diskusijose. Viską daro laikas. Ech. O dar kaip pats patapau vieno klubo auklėtoju, tai spėk suktis.

Taip taip, žinau, nepasislėpsi šiais laikais žmogus niekur. Cha cha

Ir dar gal ir nieko, kai kitas zmogus visa ta laika zino, kad tu tai Pneuma Nekaltas Cha cha

Juokiasi