OT: Vel kazkas siuncia SMS'us apie prizus!

mldc Gerai

O neatkreipet demesio kad tai kartojasi mazdaug kas 3-4 men ir sms gauna tik nauji abonentai.Ir antra karta tos sms jau negausi.

o man sms net su klaidom atsiunte, zodziu buvo toks atsitikimas draugui, jis gavo tokia pat sms, tada perskambino nurodytu nr kalbejo apie prizo atsiemima, ir tada draugelis sako: kaip tau sekasi sedet zonoj, dar ne gaidys, tada anas padejo tel rageli

man ir atsiunte,bet lieva telefona pasiule,tai istryniau is kart.

durneliu iesko, bet ir sekasi Cha cha

Mano bendradarbiui buvo atsiuntę, tipo “laimėjot tiek ir tiek ir dar telepas toks ir anoks. Registracija ten ir ten”. Bet anas prikolistas, tai paėmė ir paskambino, sako: Čia gavau sms dėl laimėjimo. - Taip, jūs laimėjote ir t.t. Draugelis išklausė visą litaniją iki galo ir sako: - O jūs žinot, kam atsiuntėt šitą sms? Čia Rusijos Federacijos ambasados apsaugos tarnyba! Tuoj, blia, kai atsiųsiu būrį subinei atidrožt, tai linksmai baigsis! Ragelyje tyla… ir po kelių sekunžių: - Kaziol!!!.. pyp pyp pyp… Juokiasi

Tai jie ir gavo neblogai. Dar norejom i bagazines ikist ir isvezt, kad tikrai apsiramintu. Bet gaila buvo diena ir galejo zalieji pamatyt, tada jau pagal straipsni eitume. Beje bahuriukai tokia normalus buvo, bet pamate 4 spintas islipnacius is masinos suprato ir norejo i kojas, bet as vienam spejau i kaukole det, o kita uz kokiu 10m irgi pagulde. Kai norejom i bagazine kist tai vos neverke, tai jau paleidom. Matyt mazai jiems tos pamokos buvo.

tai negi jie vieni galvoji siuntineja,tokiu simtai leituvoje Šypsena

Tai turbut numeris pazystamas, nepagalvojai apie tai? Mirkt

Gemoroj, gal tu is Klp? Kietas

Na nelabai, is Vilniaus. O kodel kilo asociacija, kad esu is klaipedos? Baisu

jis nori vienitis Laimingas

Ne. Siaip paklausiau. Galvojau cia koks pazistamas ar pazistama man parase ta zinute.

OT : Electroo,paziurek privata Mirkt

zinuciu irgi esu gaves, bet didziausias prikolas tai kai diedui mano skambino y vietini telefona! tai va: viskas vyko apie viduri vasaros kai atostogavau pas senelius.paskambino ryte gal kokia 10 valanda ir sako jusu anukas edgaras padare avarija, tipo su motociklu atsitrenke y kazkokia masina ir tipo jai norit susitart sumokekit gal 5000lt senelis sako dabar tiek neturiu, o jie pasiule nupirkt labas papildymu uz 500lt Apakęs senelis sako gerai uz dvieju valandu bus ! tai jie liepe palikt korteles visas parduotuveje ! poto pasuko man y mobilka papasakojo kas vyksta! ir poto kai paskambino diedas dave snekos jiem sako: jai suniui kiausus laizei tai zinai kaip arklio atrodo,■■■■■■ b***,ir daug kitu komplimentu ! bet man isliko vienas klausimas is kur zino varda ?

Aš irgi praeitą vasarą gavau tokį sms, tik iš omnio numerio. Paskambinau, išklausiau gaidžio pasakėlę apie “loterija”, o po to užklausiau kur atsiimti prizą - Alytuj, Lukiškėse ar Pravieniškėse.Po mano klausimo sekė trijų aukštų keiksmažodis ir tas gaidys išjungė telefoną…

man ir toki pati atsiunte…

StreetLegal, na cia labai lengva. Paima telefonu knyga, ten jau vardai ir pavardes yra + kieme klausyneja mazus vaikus, kas ir kaip. Na jie gali uz cigarete pasakyti tavo varda. Bendrai gatveje visi mazdaug zino kur kas vyksta