OT: Uzheiga kulturingiems bei menishkiems

o kur as sakiau, kad pratare? Nekaltas didzioji dalis mano zinutes buvo rashyta abstrakchiai, neturint nieko asmenishkai omeny. apie gresme ash pati paklausiau tik…

baisus padetis PavargęsVadinas mumi cia ne vieta Ne, bo mumi nei meninyke, nei kulturinga Nekaltas Keikiuos, rukau, mamos neklausau… Beda… Pavargęs

Neturiu nieko pries pries kulturingas uzeigeles, bet mano akimis kazka panasaus jau turejome: [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/339148.44 4-=(129931806](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/339148.444-=(129931806)

debeslius ir kiaushiniene, tai pats chia ir yvelei… MirktPaimkim Sheimos kluba pavyzdziui… NekaltasVienas populiariausiu klubu Gerai Temu galima rasti nuo ‘kaip ishsaugoti santuoka?’ iki ‘kokia skalbykle pirkti?’. Ten gyvenimas verda, renkasi daug zmoniu, reikalui esant galinchiu ir pagelbeti, ir patarti, ir paguosti, ir info suteikti, ir i visuomenine veikla itraukti… Ne tam, sakysit, Kulturos klubas skirtas… O gal butent del kazkokios grynos pirmines idejos pernelyg stropaus puoselejimo ir ishlieka Kulturos klubas toks leisgyvis - kelios zinutes bei kelios uzhrakintos temos per diena…ech… Kazkodel butent siam klube ryzhausi atidaryti shita Uzheiga, nes chia zmones man ‘prie shirdies’, su jais norechaiu paplepeti dazniau…bet nera kur LiūdnasDeja, daugely temu nieko ‘protingo ir teisingo’ negaliu pasakyti…Tachiau tikrai nesu nekulturinga, prashau neteisti Drovus

na va, o as ieshkojau, bet neradau… Drovus gal pavyks persikelti ten, jei bus norinchiu LabasO pablevyzgoti, visi sutinka, kad negerai ir negrazu, bet nevengia daugelis MirktP.S. koks anos senesnes temos pavadinimas? man nerodo Nustebęs

Juokiasi Juokiasi Juokiasitamsta dar 30+ kaip pavyzdi pateikit Cha chaviename savus ir svetimus purvinus skudurus kedena, kitame diedai ir tetos snarglius ir kruslius dideliausius vaizduoja Cha cha kiekvienam savo, aisku. o tai, kad sis klubas leisgyvis, tai cia nieko keisto, normalus ir protingi zmones laiko bitems ir kitoms virtualioms nesamonems veltui negaista, o jei ir gaista, tai tikrai ne tokioje skyleje, kaip bite Cha cha

kaip man patinka savikritiski kulturos klubo lankytojai Apkabinimas Cha cha

kritikuoti ne tik labai lietuvishka, bet ir sugebejimu ypatingu nereikia, ania, olo? Pats, beje, atrodo, kad nesi retas svechias biteje, bet ne apie tave diskusija, pardon Flirtasdel laiko skirtumo as i bite dazniausiai uzsuku, kai Lietuva jau miega ir paprastai nalabai buna su kuo paplepeti. O kodel butent Kulturos klubas - jau rashiau… !!bet tu ir piktas…moketum virtualiai, musiau is tikruju apspjautum… Liūdnas Baisu

olo, kur tokius matei? Apakęs Cha cha

Mirkt

Eisiu as jau miegoti AngelasIki visiems! Labas

nea, baisiai dideliu nereikia. jei reiketu, ir jei tuju gebejimu turetu, olo in laikrasti ar tai zurnala rasytu Cha chao biteje olo tikrai nera retas svecias, bo cia bene didziausia klounu koncentracija, o olo baisiai megsta cirka, ypac kai ans uzu dyka Cha cha

olo piktas? Cha cha ujej Juokiasi prajuokinot, tamsta Gerai

fak kultura jusu