OT: TV panele

laida tai grynas sh…
zurnalas kiek mates tai puse velnio

nepatiko manTaip

Manes irgi!Ne Antros jau ir nebeziurejau…

nemaciau dar, bet ciuju panasi i zurnala, kuriame deja nieko nera normalaus paskaityt… o gal kai kurie "isauga" is that kind of zurnalu? nes kazkada (labai seniai) irgi megdavau ji paskaityt, bet dabar jau nebe… Laimingas

Kai paziurejau ta pirma laida, tai daugiau ir nesinori

aikit jau aikit ta panelė tik visokoims apsiseilėjusiom mažametėm… ale papus tai ir aš mėgstu pažiūrėtMirkt

Tokia bishki lieva Nežinau

ot gaila nemaciau…

kaip sakoma, geriau vienąkart pamatyti nei… Mirkt

man ir nieko gero…

nei karto nemaciau Ne

be galo lieva laida

Zurnalas man tai labai fainasGerai,bet jau laida…Veee Viena syki ziurejau ir pagalvojau,kad cia kazkokia nesamone…Kaip sakoma,nenorek kad visur sektusiCha cha

as net nezinojau, kad tai nauja laidele…siaip netycia telika isijungiau ziuriu kazka rodo, tai sededamas prie PC klausiau ir uzmesdavau aki ka ten rodo…nu sakyciau gana linksma laidele, kurioje dominuoja jaunimas, o dabar tu autoriniu jaunimo laidu tikrai truksta…Nekaltas

Blogai Blogai Atvirai pasakysiu jog lietuviai tik ir sugeba kopijuoti is kitu, bet kad tos kopijos… Žliumbia

Nebent Girtas ziuret, tada nors sypsena sukelia…

durna ir laida, ir vedejai, bajeriai irgi sh…nors kartais ka idomaus ir pasako…Mirkt

nu man vijaj patinka kai tas durnelis skambina mamaiŠypsena

Laida grynai atsipalaidavimui ir nereikalauja labai didelio mastymo ir isminties. Orientuota i jaunesni ziurova. Gana juokinga Gerai. Ziurejau apie Ashera ir jos teveli - tevelis gavosi gerokai atsilikes su savo “bajeriukais”. Dar maciau su Amberiu. Jei isikerti i vedeju juokelius - gali skaniai pasijuokti. Si sestadieni bus su Mango LNK 18.00. Labai ten idomiai gavosi su Amberio ir Mangietes Vikos draugyste - atsakymai ju nesutampa ne vienas. Itariu, kad ju draugyste - reklaminis triukas.

pasityciojimas is zvaigzdziu…

Labiausiai. Jei zvaigzdes nenoretu - nedalyvautu. Juk reikia ir jiems reklamos.