..OT: Super Kaos..

Naudodamas windows commander gali prisijungti prie soften (ctrl+n) ir ten ideti i incoming dira, (tik svarbu anonymous akaunta teisingai sukonfiguruoti, t.y. username: anonymous, pass: [email protected] )

Tik greičiau ten meskit …
Visi juk nori paziūrėti…NustebęsNustebęsNustebęs

…ačiū, Y, už patarimus, susikonfiguravau, bet ne WC, o WS_FTP95 ir nusisiuntė…
ftp://ftp.soften.ktu.lt/incoming/NLRturbo.wmv
Pabandykit Jūs - man kažkodėl stringa, bet rodo kad yra.

…per tiesiogine nuoroda kažkodėl nesiunčia, o per programą viskas ok.

Soften’as trina failus kas pora trejeta dienu…gal gali imesti i perkunas.vtu.lt ?

…patikrinau kas dabar tame soften.ktu.lt yra - mano failo nebėra.
Pasisiunčiau ten naują failiuką pavadinimu puker_2.mpeg - jei tik ką pavalgę patarčiau nežiūrėti… Ir apkritai geriau jo nematyti…

…OK, ryt pabandysiu…
Jei viskas seksis, apie 9:00 turėtų būti.

Na as esu vistik mates ta klipuka, toki pati koki tu idejai i ftp Šypsena Ir kodel tu manai kad ten merga varo? Kaip tik is vokieciu kalbos girdeti jgo ten bachuras neshasi ("Juodasis Princas" kaip gale pavadina ji). O ir tuo momentu kai rodo mergina su salmu, tai komentatorius mini jo mergina ir apie ja truputi kalbama (ja tuo momentu ir rodo).

…perkunas.ktu.lt neatsidarė, tai įmečiau į tą patį ftp://ftp.soften.ktu.lt/incoming/ , paskubėkit nusitraukti, kol neištrynė…

Jo paziurejau sita video, cia is tos pacios serijos apie Turbo Hayabusas…jega klipukas Šypsena

bet jau err mina Juokiasi

Ričius tai flirtuoja, nes moka tai su merginom daryti. Drovus…bet va Rokutė ko tai išsigandusi atrodo… Nekaltas Juokiasi

Ale žento ulybke tai iš tolo spindi Juokiasi

Cha cha

Apkabinimas

Bučkis