OT: Politikos nūdienos pežisto Mamuto akimis

Siulyciau dar keleta sykiu po turgu pasidairyt

Is situ dvieju imciau 306 Taip
kodel?Nes jis man grazus Gerai daugiau nieko apie juos nezinau Šypsena

as tai siulyciau ish vis nieko nepirkt kam reikia jei tik del ivaizdzio ,galima autobusu vazinet

Is situ geriausias variantas 405, nors ir senas bet gal dar 4 metus vaziuos. 306 per daug isblizgintas, bus su juo rimtu problemu… Kiek zinau ir vel ta 605 pardavimui paruose, tikrai neblogai atrodo ir metai dar geri.
Ir neklausyk tu kurie sako pirkt naujausia… Cha cha

O ja akumas masinos nudves????JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Pralinksminai Šypsena
Toks vos ne Razrucha, tik nepiktybinis Šypsena

Tada reikia ziureti cia: http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/481.1
05834.25…-=(2070993894

Tada reikia ziureti cia: http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/481.1
05834.25…-=(2070993894

[/quote]

geras straipsniukasCha chaCha chaCha chaGerai

Tai kad turi 5 metus vazinet,ir dar kaip,droz Mamutas pezuka kaip turi but,o metai savo daro,ciut jau juda tas,tik kad gal benzo maziau ima,ir zinai kad neapsikakos

cia su tais ciut juda atsargiau Cha cha mano irgi 88 ir juda labai netgi gerai Cha cha

Sitas *pimp…*ovai juda nes nudroztas gerai

nu tada gali buti Šypsena

oj geras. ne iskart supratau ir asCha chaCha cha as uz sena gera laiko patikrinta technika - 405Laimingas 5 metus temps dar, na gal su nedideliais einamaisiais remontaisCha cha

[quote]Mamutas rašė:
Atėjo laix išsirinkt naują pugą (Peugeot aftamabylį)…
<SKIPPED>
Ar turės kas tinkamą variklį? Ano 605to variklį irgi galvojau keist, ale kol ieškojau variklio, tai pugas stovėjo ir nevažiavo - kiek draugų negalėjau aplankyt… - jutau stiprią izoliaciją nuo pasaulio… NežinauPavargęs
[/quote]

aš vat šito momento nesupratau, - kodėl laikaisi įsikabinęs į Pežus? gi pats parašei problemas, kad ir genda, ir dalių neina rast… ???

aš vat šito momento nesupratau, - kodėl laikaisi įsikabinęs į Pežus? gi pats parašei problemas, kad ir genda, ir dalių neina rast… ???

[/quote]

taip jau buna Mirkt bet ne visiem Cha cha