OT: NOKIA kuria tik dizainą ir software o kitką pasiskolina...

O jei paminint dizaina,tai yra ispudingu (bent jau man) modeliu: 7650,3650/3660,7600,7610,6800/6810/6820,6630,7280,7270,6260.Jie yra tikrai puikus.Ir dar: parodykit man bent tobula telefona,kad nebutu nei vieno bug’o.As vistiek busiu uz NOKIA Gerai Taip,nors man SAMSUNG ir labiau patinka Juokiasi.

Nu cia jau kaip kam

As manau kad neapsimoka moket nerealias saibas uz dizajna ir warda.as renkuosi pagal funkcionaluma.o funkcionaluma turi netik nokia!

daug kur pats sau priestarauji.

Nokia pritaikyta eilinem wartotojui,kuris nieko daugiau is telefo nesitiki kaip eiliniu funkciju

nauja nokia 6020 - nokia.com/nokia/0,64800,00.html palyginkit su sony ericsson t630 dizaina… - sonyericsson.com/spg.jsp?cc=lt&lc=lt&ver=4000&t emplate=pp1_1_1&zone=pp&lm=pp1&pid=10117

Nokia kaip grazi moteris: turi savotisko sharmo ir elegancijos… Niekas nezino kuo ji ishsiskiria is kitu, bet ji visada patraukli ir yra demesio centre… O dar tas vardas…NOKIA…

Wat tame ir yra dalykas kad nokia primitywi,lengwai prieinama ir perprantama

2 dubudukas: o ka tu joje perpratai tokio ko neperpranti samsunge ar kokioj motoroloje

joje ner ka perprast,nes labai wisi meniu suwienodinti ir primitywus.man is mobilaus daugiau reike nei paskambint ar sms parasyt

del sms rasymo:nokia Baisu

Ai, nu, o paemes kokia motorola tu wisa walanda aiskintis koki mygtuka paspausti… Technologishkai nokia suteikia zymiai daugiau ne sms rasymas ar skamainimas ir kartais netgi daugiau negu konkurentai…

mano pasauleziura telefu atzwilgiu:as ziuriu kad butu daug funkciju.tuo tarpu nokia,mano menkas pastebejimas:tarkim wienas modelis,iseina naujas(galima teigt senesnio modifikacija) ikista wiena funkcija daugiau ir siek tiek pakeistas dizainas

Tokia nokios politika: jie wisada turi pasiulyti kazka naujo, ir tai traukia zmones Šypsena

atsimenu kazkada nokia pirmavo. Kai pvz siemens isleido pati pirma spalvota modeli su 256 ekranu(s55), nokia jau turejo n5100, n3510i ir 7210. Samsungas tada irgi tik viena spalvota modeli turejo (256 spalvu).

Nors ir turiu N 3650,bet men ji nepatinka.Vien dydis.O dar klaviatura ratu.Noreciau keist i Sony Erikson T 630

NOKIA kadaise labai patiko ir pirkdavau tik NOKIA telefonus,bet kai teko pabandyt SAMSUNG supratau be reikalo buvau taip prisirises prie NOKIA. SAMSUNG Gerai

prie ko čia pasiskolina? jei viena firma sukūrs mobilų su 65k spalvų, tai jau kitos negalės? ar kai buvo sukurtas 40gb kietas diskas, tais laikais jokia kita firma negalėjo sukurt tokio? ar jei viena mašina naudoja 95 benzą tai jau kitos negali? vadinasi kad kkopijuoja?