OT: Klaipeda. J.Janonio g.1

Gerai tau, kad “nieko” nekainuoja - gali ir tampytis is idejos, o nekuriems issiprasymas is darbo = neapmoketos valandos, o tas ne taip jau veltui ir gaunasi Cha cha

teritorija yra komercines paskirties ir teisme as aiskinau kad atlikau komercini sandori t.y. atvaziavau pirkau preke ir ruosiaus isvaziuot.stai mano argumentai.o kadangi teisme pareigunas aiskino kad reikia vadovautis KET o ne miesto isplanavimu tai as ir aiskinau kad vadovaudamasis KET ten ivaziavau nes yra ivaziavimas nera draudzianciu zenklu nei ivaziuot nei stovet.tai kame pazeisti KET?
teiseja buvo nusistacius ir viska ka sakiau praleido pro ausis.turejo savo nuomone kad skundo nepatenkins nors pirmame teisme kita teiseja mano skunda patenkino is dalies ir ipareigojo KP surinkt papildomus irodymus.

gauni is teismo saukima.parodai valdziai kad privalai ten but.teisme sekretore atzymi ir viskas.Cha cha.bent jau man tai tas tinka.

krc pratesiu jei kam idomu.kaip ir galvojau kad policija gali but sutarusi su teiseja taip ir buvo.zodziu teisme net nedalyvavo policijos atstovai o as nepaprasiau pakeist teisejos.itariu tai buvo mano klaida.bet teisma pralosiau nes teisejai buvo dzin ka as besakyciau ir kaip motyvuociau.jos nuostata jau buvo aiski teismo pradzioje.teisma pralosiau o i vilniu apeliacijai pavelavau paduot.aisku galima butu rasyt prasyma kad byla atstatytu bet tai padaryt gali ta pati teiseja kuri nemanau kad noretu tai daryt.zodziu teko susimoket baudele.ot tie kebabai brangusCha cha

tai kiek viso sumoj gavosi?
ir kodel nusprendes tampytis , apeliacijai pavelavai?

viso sumoj gavosi 450 jau kartu sudejus bauda ir kiek prisiskaiciavo antstoliai.
istorija tokia.pralaimejes byla as laiska is teismo gavau kiek veliau.poto zinai kaip buna: savo gimtadienio sventimas…na va pavelavau.ten nuvaziaves i teisma pasiimt reikalinga man bylos medziaga suzinojau kad jau kaip ir per velu butu apeliuot.o kuomet atejo momentas pabendraut su banku tai jie pasake jog antstoliai iesko pinigu.teko paciam vaziuot ir susimoket.nesaldu buvo palikt tokia sumele(bauda po teismo buvo skirta 150 litu).