OT: GSM Baras 2015

Gamta graži savo įvairove Cha cha. O jei nuo gimimo, tai ka blia falas didesnis už patį naujagimį?

Na būna dar ir gamta dovanoja nuo gimimo. Cha cha

kad neber ano, tik BP.

tik įdomiai… net nerodo kada paskutinį kartą pasijungęs buvo. Bet BITEplius botas nebereikalo atsirado tuose klubuose, kur ir naujasis moderas buvo Cha cha tiesa, bangos botas vis dar likęs Cha cha

Gal koks senas senas Bitės admino ACC Šypsena

ir aš taip pagalvojau… Dabar biteplius dar prisijungė prie moderatorių Cha cha

deje taisyklės nuo to nepasikeis Juokiasi

sveiki!!! tele2 verslas 600 koki mobilu patartumet imti uz 1 lt kad butu touchscreeninis ir gps?

neveikia linkas neužsiregistravus… Nekaltas Gal numesk kokį linką į puslapio printscreen’ą

Sveiki, kaip i Huawei u8500 irasyti kokia normalia navigacine sistema (garmin, igo ar koki tomtom)?

Gerai

idiotiska arogancija mane uzknisa, varguoli tu. neprisiknisinek geriau kaip keturiolikmetis atrades lt simbolius prie mano rasybos, nes teks parodyt elementarias tavo klaidas, nuo ko stengiuos susilaikyt.
pradziai, tai pasiskaityk kaip turetu atrodyt gincas ir diskusija - nei i viena, nei i kita nei cia, nei ten nepanasu.
eilini karta pasikartosiu, ar sakiau as, kad telefonu verte cia yra ar turetu but mazesne ? ar del to isizeidei, kad uk budamas viska litais skaiciuoji ? Cha cha
ramu man ir prie varguoliu ir prie informatiku, pofig, kad pats isburei. net ir kad tv ziuriu isdetektyvinai, pofig, kad net zinias seniai seniai meciau ziuret Gerai

Vakaras su Kava i be… pagaliuko Cha chaKietas

http://goo.gl/Dq6mC Cha cha

Informatikas> bent jau rašyti išmoktum, nemergaite tu Mirkt Ginčas buvo dėl daikto vertės, kuri visame pasaulyje yra, aš tiesiog ją paverčiau į litinę išraišką, o tu mane dėl to eiliniu litofcu išvadinai, kad iš UK kainų verčiu į LT kainas. Tai kam man pvz. reikėjo duoti? Juokiasi Mažiau TV žiūrėk ir nekils durnos asociacijos, jeigu kiti verkia, kad per brangu mokėti, tai reiškias neišgali ir taškas, ne operatoriaus bėda, o tave tas žodis varguolis įžeidė, tokia jau ta mūsų tauta, pats prie varguolių esu, jeigu tau nuo to ramiau. Dar kandžiosies? Juokiasi

Danke, pamėginsiu kaip nors išsisaugot prekę. Nupirkau dvigubai pigesnių kitaiskų, jei netiks, imsim šituos.

ramus as, tik ne daliwiu buvimas moderatoriais nesustabdys manes nuo sakymo to, ka galvoju Šypsena
prie sito bent jau ilgi raso: http://cgi.ebay.co.uk/5x-PDA-Replacement-Stylus-Pen-Vodafone-VPA-Compa
ct-GPS-/110564982603?pt=UK_Mobiles_Accessories_RL&hash=item19be2fbf4b

Mintis teisinga, bet nesužinosi ar telpa, kol nepateks į rankas (jau po pirkimo fakto).

Pikčiau, ko čia emocijas audrini? Cha cha

nu kaip uzknisa tokie veikejai, toliau jaucias teisi kaip mergaite ir isivaizduoja, kad as jo teisuma pripazinau Cha cha nera man is ko reabilituotis, kai nesakiau, nei kad 1:1, nei kad 1:4 kazkas turi kainuot, o vadibibininks atejo verslininko zinias parodyt ir visus varguoliais isvadint. primena viena personaza kazkaip Cha cha

mislyju ir as, kad tik plastmasiukas. http://cgi.ebay.co.uk/P29-3X-Stylus-Pen-ETEN-Goldfish-M700-Pharos-GPS-
600-/230474234200?pt=UK_Computing_LaptopAccessories_RL&hash=item35a955
b958

Diametras, ilgis i tilpimas i… anga - skamba viliojanciai JuokiasiGerai
Jei rimtai, tai, mislyju, tiks bet koks, katras tilps Mirkt Pataisykit zinovai Cha cha