OT. fainiausia reklama

90%

man patiko filmo reklama dzejus ir tylenis bobas puola holivudaJuokiasi

Utenos alaus,o juokingiausia ta kur ten: yra deme.nera.yra.nera tt… Cha cha

Taip negalima Ne . Kas bus jei visi taip darys, a? Miestą galima paskandinti. Reiktų nors truputį pilietiškumo turėti !!!
Cha cha Drovus

kodel gi? Idee Fix visai neblogas daro.

[/quote]

bet padarykim kaip daro musu valdzia. ziurekim kaip yra vakaruose.
ir palyginkim musu tarkim geriausia reklama su ju geriausia reklama. net nebutinai geriausia… negi nejausi skirtumo? lietuviu reklamos tiesiog na, … kaip cia pasakius, kvailos.
o va net ir per koki bbc tokiu super reklamu parodo… ir i tualeta nebesinori eit per jas.

Man tai Utenos alaus Estu serija patinka

Cha cha Puiki puiki tema.

  1. vaikinas sėdi sofoje ir klausosi muzono, garsiai. Dreba langai, dreba baldai ir alaus stiklas vibruojančiu staliuko paviršiumi artėja prie jo. jis siekia alaus, sukioja dar garso rankenėlę ir alus įstrykčioja jam į ranką. Reklamuoja garso aparatūrą.
  2. Nuoga gražuolė su akinukais sveriasi svarstyklėmis ir mato rodyklę kažkur apie 60kg. Persiužsideda akinukus kitokius ir vėl sveriasi ir mato aiškių aiškiausiai 59 kg. Reklamuoja akinukus.
  3. Mostras, tipo, europinė Godzila, pasigauna blondinę, spurdančią ją apžiūri - fui, bjaurybė kokia, pamaknoja į majonezą su viltimi, kad nesimatys, bet pasižiūri - dar bjauriau. Toji galvą krato, majonezas taškosi, spardosi, rėkia. Monstras dvejoja, apžiūrinėja ją. Staiga prisimena, praplėšia majonezo pakelį daugiau - ogi ten dešrelės. Reklamuoja pokelius dešrelių su majonezu.
  4. estrellos (pirmoji?) reklama, kai uostė didžiulėje taurėje traškutį.
    Dar faina ir ta, kur bulvę kliūške į maišą muša.

martini
Niam niamNiam niamNiam niam

Niu man labeusej patyko reklama : SENIALYYYYYYYYY JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi Cha cha Laimingas Juokiasi

Man labiausiai patiko sprite… su veidrodiniais langais Cha cha

durnesniu reklamu uz ta nebuna, na nebent zuvu tauku reklama ir saridono Šypsena

dekui, stengiuos Cha cha

del skonio nesigincijama, bet del saridono, tai galeciau su tavim pasigincyti
Cha cha

O man tai patiko tokia reklama kur zmogus su meska musasi!

  1. KraftJakobso šokoladuko - kai puertoRikietis "padėjo" kadilaką į prarają nustumti.
  2. Man beje, iš mano varpinės žiūrint, patinka paspoksėti "CocaColaLight", kur dailios senmergėmis perrengtos manekenės leidžia operatoriui po stalu filmuoti, kaip jos kojomis plevėsuoja. Brangi reklama, iki šiol nesuskaičiavau, kiek varijantų pridrožta. Regis, vienodų išvis nemačiau. O gal kiekvieną kartą vis kitokią smulkmeną pastebiu, o varijantai tik penki? Ir, beje, įdarsinimas geras, čia, jaučiu, ta pati paslaptinga artistė, kuri dainavo "Miiiineee raaaAAaalinei vandenys!"

dievinu whiskas reklamas, mieli kaciukai tose reklamose TaipBučkis

snikers’o reklamos visos geros… kaip soka i toli, arba sprituoja su baxuru besiriranciu batraiscius… ten geras… kas cia dar. nepamenu dabar taip kai reikia…

dar man patiko ta reklama apie futbolininkus kur su kazkokiu seseliu zaidiza ir kaip ronaldinijo kamuoli zanglyruoja

Neseniai maciau PEPSI reklama. Labai patiko. Beckhamo Pepsi kitas futbolistas isgere, tai jie ejo i dvikova, laukiniu vakaru tipo. Beckhamas spyre kamuoli, pataike i kirpyklos langus. O ten kirposi Ronaldo, kuris isejo labai uzsirustines.

nepatiko ne viena reklama arba atmintis slubuoja Nekaltas