OT: Diktofonas - uz ir pries.

Aš turiu diktofoną, bet situacijų, kur tektų jį panaudoti, dar buvo maža. O kas dėl įstatyminio lygio, tai teisme tokie dalykai įrodymais nelaikomi (nebent derintum su policija, gautum užanspauduotą juostą ir t.t.). Čia labiau moraliniams "paspaudimams" tinka.

Siuo metu tai labiau susitvardymo ir pasakytu zodziu patvirtinimo atveju. Nera irodymu - nera ir pasakytu zodziu - galima koliotis.

as nesiojuos mp3 gropuva kaip ausinuka. jis turi diktofono funkcija. kokybe garso gera, naudotis nesunku, ir neatkreipiamas demesys kaip i tradicini diktofona.

Nepateiktum. Nepyk del atvirumo.

Nes jei butum tokia drasi, ir jei jis is tiesu toks baisus, kaip rashai (daug menesiu, metu???) - butu logiska, jei jau kelias savaites ar menesius nebedirbtum toje bendroveje.

Mn jūsų problemasNekaltas

Pažįstu žmogų, kuris taip darė. Veikia. Ypač, jei pasakai, kad įrašą išgirs ir jo artimieji, draugai.

Mano diktofoniukas tai labai mažas. Maždaug MP3 dydžio, tačiau vis tiek kyla problemų įrašinėjant slapta. Rankoje juk nelaikysi, o rankinėje ar kišenėje garso kokybė - prastesnė. Be to, reikia, kad žmogus gana garsiai kalbėtų.

[quote]Siuzan rašė:
Norint sumazinti ta itampa reikia dirbti kartu, o ne ieskoti kaltu.
[/quote]

Va čia beveik teisinga mintis.Nekaltas Tik sąlygas ir veiksmus reikėtų sukeisti vietom. Turėtų būti taip: norint dirbti kartu, reikia mažinti įtampą, o ne ieškoti kaltų.Taip

O diktofonas tam tikrai netinkama priemonė.Blogai

Va čia beveik teisinga mintis.Nekaltas Tik sąlygas ir veiksmus reikėtų sukeisti vietom. Turėtų būti taip: norint dirbti kartu, reikia mažinti įtampą, o ne ieškoti kaltų.Taip

O diktofonas tam tikrai netinkama priemonė.Blogai

[/quote]

Super tavo sakinys. Tik tas turi buti daroma abipusiai… Ir as, praejus pykcio bangai, pagalvojau, kad diktofonas tik paastrintu reikala… Bet kartais turbut reikia ieskoti ivairiu sprendimo budu…

O koks ten mp3 su diktofonu - butu idomu suzinoti… Kiek atminties tame diktofone?

O tu kaži žinai 2 pagrindines taisykles darbe? Nekaltas

  1. Bosas visada teisus
  2. Jei bosas neteisus, žr. punktą aukščiau…

Atvira kova darbe ir dar su bosu… vilčių laimėti mažai… labai labai mažai… o ypač, kaip supratau, jei jis dar yra ir vienas firmos savininkų… Pavargęs

Ar neapsiėmei Sizifo darbo Nekaltas pakeisti žmogaus mąstymo neįmanoma, ypač kai jis net minties anei mažiausio noro neturi jį keisti…

Va pasakysiu toki keista dalyka: kolega tiesiai i akis sefui reze, kad jei nemoka vadovauti ir pinigu truksta, lai uzdaro firma. Sefui gerai. Jis visada jam akis drasko, bet uztat gauna didesni atlyginima ir dar siais metais pakele. O as stengiuosi atlikti visus darbus pagal jo nurodymus ir esu zemesneje lygoje. Kodel taip yra? Nekaltas Kodel, jei as noriu islaikyti savo nuomone - as “kovoju”, o kolega tik ja issako pakeltu tonu? Nesuprantu sio skirtumo…

Nes tu esi TIK Moteris

Tas daiktas yr galimas, kaip drausminimo priemonė, tačiau… bendro mikroklimato ar santykių su bosu nepagerins…

jei sefas is tu, kuriam Moteris - zemiau Vyras, tai pritariu CHANEL, ir tada plesykis nesiplesius,imho, tu nieko nepakeisi.
O jei tai situacija, kai kolega elementariai iskart aiskiai parode, kad jam ant galvos niekas nelips, tai ir nelipa. O tau jau seniai sefas ant galvos sedi su visasi purvinais kaliosais, tad naturalu, kad ir nusikeberiot jis neturi jokio noro, nes taip daug patogiau - ir darbus visus (kurie nepriklausytu) padirbi ir moket uz tai nereikia Mirkt

Taip ir dar išsikraut blogas emocijas Baisus yra ant ko Pavargęs

Taaaip, tuos kaliosus nusimesti nuo kupros sunku, ypac, kai jis tenai gerai sedi. Ale bent pasportuosiu. Cha cha

OK, pasvarstykime galimus negatyvius rezultatus.
Po eilinio pasižodžiavimo, kai šefas tau delioja nurodymus, kyšteli jam panosej diktofona ir pareiški, kad štai kadangi mes nesusišnekam, norėčiau tamstos nurodymus įsirašyti į diktofoną ir turėti atminty Šypsena

  1. Galima reakcija, gausi per nagus, diktofonas iškris, suluš, negaila bapkių?
  2. Eilinį kartą bus aprėkta. Visai iškoliota, bet kiek suprantu, tai nenaujiena Mirkt
  3. Gandas pasklis po visą įmonę, kad kaišioji diktofonus panosėj. Gali būti prilipinta isterikės, šantažistės etiketė… Vyrų pasaulis, nepamiršk Mirkt
  4. Gandas pasklis po visą miestelį ir pasieks visų darbdavių ausis.
  5. Mažai darbdavių norės priimti į naują darbą, nes turi būti įsitempęs ir galvoti ką sakai, nes gautą info gali nežinia kam panaudoti. Šantažui? Parduoti? Etc…

Žodžiu, šefiukas tavo ramiai išspirs savo purvinais kaliošais tau iš rankų tą diktofoną. Gali prarasti pinigus, kuriuos išleidai šiam pirkiniui ir susižaloti rankas.

Aš siūlyčiau ne tokį agresyvų sprendimą. Tiesiog pasiskųsk, kad kaip jis ir pastebėjo, kad tau prastai su atmintim pastaruoju metuCha cha Sveikata ar smth. Ir nurodymus pati užrašinėk, tada pakišus jam paprašyk, kad uždėtų parašiuką, nes gali pasidaryti kokį analogišką su visiškai priešingais nurodymais ir padarysi ne taip… O kai varys kitą kartą, įsistatai kiaulės akis, paslapnoji gražiom blakstienom ir paklausi negi ne taip užsirašei. Ir ką reiškia jo parašas? Jis neskaito ką pasirašo? Apakęs Bet šefeee, juk tai pagrindinė verslo taisyyyyklė Apakęs
Rašykis rusiškai viską Mirkt Tobulinies kalbą.

Bet kuriuo atveju, sėkmės. Jei jau žadi išeiti, siūlyčiau geriau nekelti trinties, nes teigiamas atsiliepimas tau reikalingas. Labai. Nesvarbu, kokia draugystė besietų su būsimu darbdaviu, verslas dažnai lieka aukščiau už draugystę, o ypač, kai tai liečia Moteris darbuotojas.

[quote]eMAr rašė:
Aš siūlyčiau ne tokį agresyvų sprendimą. Tiesiog pasiskųsk, kad kaip jis ir pastebėjo, kad tau prastai su atmintim pastaruoju metuCha cha Sveikata ar smth. Ir nurodymus pati užrašinėk, tada pakišus jam paprašyk, kad uždėtų parašiuką, nes gali pasidaryti kokį analogišką su visiškai priešingais nurodymais ir padarysi ne taip… O kai varys kitą kartą, įsistatai kiaulės akis, paslapnoji gražiom blakstienom ir paklausi negi ne taip užsirašei. Ir ką reiškia jo parašas? Jis neskaito ką pasirašo? Apakęs Bet šefeee, juk tai pagrindinė verslo taisyyyyklė Apakęs
Rašykis rusiškai viską Mirkt Tobulinies kalbą.

[/quote]

ir kokia gi tikimybe, kad shefs pasirashys ant tokio popieriuko? mane tai mazhu mazhiausiai nustebintu, jei kas nors paprashytu autografo ant savo juodrashcio Nekaltas

eMAr, apie ta uzrasinejima su parasu irgi mano Vyras buvo uzsimines. Bet as jau siame darbe esu kale, nes dristu reikalauti is vyru rezultatu, taip kad etikete jau turiu. Cha cha Jo, diktofonas nebus geriausias variantas, todel ir norejau suzinoti visus uz ir pries. Itampa darbe nera gerai. Siandien eisiu su busimu darbdaviu kortom losti… Cha cha

ir kokia gi tikimybe, kad shefs pasirashys ant tokio popieriuko? mane tai mazhu mazhiausiai nustebintu, jei kas nors paprashytu autografo ant savo juodrashcio Nekaltas

[/quote]

Nuuubiat taciau… Vakar sefas issirekdamas isklyke, kad jo nurodymus turiu gaudyti ore ir nesu sekretore, kad uzrasineciau… Ka tai reiskia? Nekaltas Ai, po to atnese tai firmai kita uzsakyma RASTU, nors ankstesnio - NEA. Man atrodo, kad bus tvarka. Cha cha