OT: Apklausa: Ar musa/muso jus per pamokas (mokytojai)? (Tik neklauzadom)

nea Ne tik pabandytu…skandalas butu. Tik viena mokytoja grasina ausis nuraut ir i kuprine sudet, bet taip jau 6 metai, chia tipo bajeris ir niex jau nekreipia demesio…

Siandien(!!!) bjaurybe prancuzu mokytojas man su lazda per uzpakali uzvoze, kai as su drauge per partrauka bandziau kontrolinio lapelius perziureti…
Skaudejo Kanda Manes ligi siol niekas, net tevai nemuse.

nu niekada pas mus nieks nieko nemuse…

Na,nieks manes nemuse,ir niekada nemus,nes taip negalima.Šypsena

hmmm… pagalvokim…
Kad mustu lyg ir nera buve…
Yra vienas, politologas, kuris labai grasina taip padaryti. Yra su keliais mokiniais net atskirai ir rimtai apie tai kalbejes. Aisku detales ir kartais net pokalbio temos nera labai viesinamos… Siandien pvz per jo pamoka kazka isnese i greitosios automobili ir isveze. Pirmas neiprastas dalykas: mokytojas pats atkreipe demesi i tai. Antras: jo replika po to:"aaa, atsimenu… jis ir man sake, kad nepasiruose pamokai, nes nebuvo". Kontekstas: pries klase stovejo mokinys nepasiruoses temos… nu nzn nzn… Nustebęs Siaip mokytojas fainas, bet kai tokie dalykai prasideda… Nežinau
Yra buves mokykloje dar vos ne skandalas, kai fizikos mokytojas po pamoku yra susimuses su mokiniu. Visa tai (jei teisingai pamenu) prasidejo jo pamokoje… Savaime aisku jis buvo ismestas…
Kaip jum?

nu ziauru…ir ka nieko nebuvo kad ir isveze y ligonine? Apakęs cia toki mokytoja turetu netik apsaukti ir sumoketi uz padaryta zala bet ir ismesti ish mokytojaus posto Blogai

ir mane muse ir rankas lauze ir as atgal dejau bet is sules neismete nes iki valdzios nedaejo

kad ir dabar ktu univere yra toks diedukas kuris desto fizikos laborus ir labai megsta skust gruses tampyt ausis ble kazkaip nesinori atgal trenkt

mano motina deste man fizika tai tekdavo susidurt kai mesdavo is kreidos ar kokio pagalio dazniausei tai budavo kaip gazdinimas ir visi juokdavosi kai man mesta kreida lekdavo kitam, i kakta o tada mamike atsiprasinedavoCha cha

pas mus mokytoja kreida metosiNustebęs

Nea matai ta vaika isveze i ligonine ne del mokytojo… Mokytojas namokia mestelejo, tipo pagrasino juokaudamas…