ORION-5 vs ORION-6

Tai, kad va limoon kažko neatsako kaip ten yra.
Nu va šitos tavo pateiktos kainos realios jau.
Dėl PVC ir aš nežinau, vienoj parduotuvėj čiupinėjau, tai man irgi pasirodė per grubiai padaryta Taip O kaip ištikrųjų yra welnias žino Pavargęs

taigi grazinsi jei nepatiks Juokiasi patirties jau turi Gerai

Manu, kad norint žvejoti normaliai dviese reikalinga Orion 8.
Aš su ja plaukioju, ir dviese žvejyba joje tik tik…juk dar kažkiek vietos užima masalai ir t.t…Svoris nešimui pasisikirsto į du atskirus maišus taip kad galima panešti, nors žinoma sunkoka.Reikia davažiuoti iki pat vandens.Aš žvejoju visą laiką vienas ir nieko…susitvarkau.Variklį reikia pirkti galingesnį negu rašo valties pase.Aš pakabinau 10 AJ, nors pagal pasą rašo 8 AJ.Bet užtat net pilnai pasikrovus(būna kad žvejojam dviese) gal plaukioti normaliu greičiu.Tai aktualu kai nori iš Nemuno nuplaukti į Kuršių marias ar į kitą kokią vietą už kelių kilometrų.Elektrinis variklis reikalingas daugiau negu 30 lbs.Aš turiu 30lbs tai per silpnas.Jei pirksiu kitą, tai 50lbs.Ir iš vis elektrinį reikia pirkti valdomą su koja o ne ranka.

Turiu Orion-6, pirkta Senukuose. Ka apie ja galima pasakyt.
Pirmas nemalonus siurprizas - pompos antgalis buvo kazkoks visai ne i tema, neimanoma prijungr prie ventilio. Teko perdaryt. Parasiau skunda gamintojui ir senukams, jokio atsakymo Kiaulė
Valtis supakuota i du maisus, tikrai sunki. Jei reikia nestis, tai mirtis vietojBaisu. Maisai dideli, i mano Citroen XM bagaznika vos lenda, tenka atsilenkt sedynes. Dar vienas pastebejimas - po truputi leidzia vandeni, niekaip nesuvokiu pro kur.
Dviese zvejot nelabai pavyktu, nebent esat nykstukai. Su irklais tikrai niekur nenusiirsi, labai jau jie maziukai. As plaukioju su elektriniu Minkota 32lbs., traukos pakanka, taciau tik esant ramiu oru. Jei yra vejas, tai ate - labai ji jaucia, nesa kur nori. Bandziau su benzininiu Mercury 2.5a.j, tai daugiau nei per akis, isnaudojama tik nedidele galios dalis. Jei duodi gazo iki dugno, greitis ne ka tepakyla, kadangi valties nosis kyla i virsu, pasipriesinimas staigiai isauga ir taip labai stabdosi.
Vienam surinkt uztrunka gera pusvalandi, pagrinde del pompavimo. Siaip konstrukcija “rusiska”, fanieros storis kaip kokiam ledlauzyje, yra ka pakelt.Jei neisgasdino tie minusai, kuriuos aprasiau, tai valcike puse bedos, ramiai zvejybai visai tinka.

Nu va, radau keliose parduotuvėse Orion-8p, kaina 2500-2700 Lt.

Sako, kad šitos kokybė nepalyginamasi geresnė
http://www.mnev.ru/kaiman.php
pagal dydį Orion-8P atitinka Kaiman N-300, ja parveza uz ~2300 Lt.

Galbūt, bet tokia kaina man jau per didelė, planuoju iki 1500, ne daugiau.

Tai pirk mano “Nyrok 41” GT 2.0 Turbo 1998 pabaigos. Tuning, nuliovi irklai is “Senuku”Gerai Buvus lengvai dauzta, bet jau suremontuota.
Kaip geram draugui parduosiu uz 200lt. + pompa ir pagalves nemokamaiTaipGerai

Sutaupytu 1300 Lt Juokiasi

aha, mataras geras išeitų Taip

sutaremApkabinimas, po varzybu galesi pasiimtTaip (tik babkiu nepamirsk)Cha cha

ok iš prizinio fondo paimsiu Taip Cha cha

o gal įsteigiam tavo valtį kaip prizą? NekaltasNekaltas

Mirkt o kaip Tau FREGAT M-300E??? (Išnaruose per varžybas aš su tokia plaukiojau)
Čia tik truputį ilgesnio modelio nuoroda :

http://fregat-boats.ru/cgi-bin/shop.cgi?rzm=info&nav=2&tvr=7

FREGAT M-300E kaina svyruoja ~ 2250-2300 Lt
Pagal ilgį kaip ORION 8, tik šiek tiek siauresnė.

ApakęsApakęs Šita pas juos kainuoja 15600 Rb. Visai padori kaina, bet jeigu pas mus kaina išauga iki 2300 Lt tai ne kas, reik ieškoti kas iš Piterio parvežtų Taip

Ar senai eksploatuoji. Kaip kokybė?

<p>kokia kaina padevėtos orion-5 ?</p>

<br>

<br>

<p>o kas čia žino, reik klaust tų kas parduoda.</p>