Organizuojamas Kauno Muzikos klubo meetas! siuloma data - vasario 27d, issamiau viduje

Iš visų šitų variantų tai aš už BO būčiau. Bet kaip dauguma nuspreęs taip bus gerai Mirkt

nu, kadangi as Kaune tik puse metu, tai man idomu butu nueit i visus siuos pasiulytus klubus/kabokus tc. bet nzn, mano zinom BO yra klubas, o per meeta i kluba eit… na, kaip laiduis nuspres, zinoma, bet cia buvo mano nuomone Angelas

BO ne tik klubas, o ir kabokas Mirkt

persiprasau tada… Drovus

Jai 27 d. tada ir aš dalyvauju Nekaltas

Arba mane gliučit, arba 27 vasario yra sekmadienis Pavargęs

jop Cha chapagerus ish ryto geriau dirbasi ir mokomasi Cha chapenktadienis gera diena Šypsena

Galu gale kazhkas emesi iniciatyvos Mirkt Uzhrashyk,svirduliau,ir mane. Dalyvausiu, jei nepatingesiu,ir gitarele pasiimsiu.

lauksim Mirkt

Gerai Kietas

tave irgi uzrasyt?

nzn, ar galesiu, todel neprisizadu Drovus

su klaustuku irasysiu

galiu pasiulit vieta: bara orleana, muzika gera groja (bent anksciau grodavo) ir siaip jauki knaipe Cha cha

tai jei kitiem tinka tai galim eit, o siaip jei ka tai manau susitike nusprestumem extra atveju

Man tiktu. Is ties geras baras Taip Tik labai keista, kodel toks aktyvumas banguciu mazas Nežinau

Rašykit ir mane. Ale sekmadienis - šventa diena, geriau 5-dienį. Oreleanas mažas kabakas, jei mūs daugiau susirinktų (kas mažai tikėtina) netilptume. Kolegos, atsinešta gitara būtų visai liux dalykas Gerai

uzrasysiu kai tik galesiu, mat dabar pc uzlinkes

o, pabudo viena diena ir kaunieciai is letargo miego Cha cha…teisingai, niefig verkslent, kad mes wilenski daznai darom meetus, geriausia patiems susiorganizuot Gerai

gal ir as atsivilksiu, jei spesiu is Vilniaus grizt (jei isvis i ta Vilniu vaziuosiu Mirkt). jei ka, tai gal Stikse man knyga atnestu? Mirktnoriu i Galera. niekad dar nebuvau Ne