ONIMUSHA pabandykit tik 4cd

natrix tu gereu pasuk savo vistos smegeneles Juokiasi gal tada dings pievos ir sugebesi kazka y tema parasyt

ko tu cia ardaisi nesuprantu. zmones isako savo nuomone, juk cia foruma nepamirsk.

Ohoho! Jau begu sleptis

gali nerodyt bo man visiskaj px ar jus draugelej. niex ir nesake kad portiniuose geimuose valdymas yra patogus-kalba vyko apie taj kad man visiskaj px kox zaidimo meniuNekaltas taipogi nepamenu kad buceu sakes kad grafika onimusoj yra tokia pat gera kep ir FC-cia absurdiska butu lygint bet grafika yra pakenciama kaip ir garsas o taj tikraj netrukdo zaistCha cha beje jej nesutapo tavo nuomone ir mano taj nereiskia kad turi mane picom vaisintNekaltasCha cha krc nematau reikalo cia gincytis -visgi savaitgalis Niam niam

E orgiiiaazmai, siaip gi tu pats bandei sulygint fc ir onimushos grafika… Ai na bet tikrai, gincas beprasmis(per wap tingisi daug rasyt, o prie pc prieisiu negreitLiūdnas)

cia vienas zmogus ne tema raso jei nepastebejai. be to totaliai nesuprantu ka norejai pasakyt apie natrixa ir jo smegeneles. kas cia juokingo? paaiskink durneliam savo kaimo bairius. biski mes ne lygis bet pasistenk.

px kad draugeliai ale rasineji apie tai kiek netingi. apie picas vel nesuprantu, velgi apsviesk mus ir atskleisk savo bazaro paslaptis. gincytis tikrai nera del ko, nes tu moki tik izeidinet, beje nei vykusiai nei juokingai.
peace.