One More and More ;]]]]

snargly, aga visada Myliu

KeepQuiet , akcija atrakcija - rašyk komentarą - gausi baną Cha cha Myliu Dovana

O NE Juokiasi

nyndzia, visai normaliai Cha cha

Iš tikrųjų tai aš žymiai daugiau peno patyčioms matau šitoj nuotraukoj negu tose, kurios tavo vienam dienorašty turėjo žemint kitą žmogų.

Atrodo,kad plaukuose šakutė ;DDDDDD Nu ten nuo tų rankenų taip… Ką aš žinau tas klynas mane sir nevilioja Cha cha Cha cha Cha cha

Gerai Gerai

vaje Nežinau

viskas cia liuks

čhi, koks ten dienoraštis buvo?

Sužinojau, koks ten dienoraštis. Na ką, Sapne, žemas lygis, oi žemas Šypsena

cia nebuvo nei grasinimo,nei kazko kito… tu man parodyk kurioj vietoj buvo grasinta??? o apie reketa isvis kalbos nera… jej jum rodos kazkas neaiskaus,tai jau ash esu ne prie ko… tada sawo mastysena patobulinkit kazkokiais budais…

prisizvengiau is komentaru Juokiasi Juokiasi

GiNce’ kurioj vietoj buvo izeidinejama? Juokiasina siaip ar taip jau viskas issakyta, iki bano man truksta dar vienos tokios pat nuotraukos Cha chaD

one more shit Mirkt

ai nu normali foto ,svarbu paciai grazi ir viskas ,jus su savo tokiais debiliskais komentarais irgi…Tipo negali idet siaip foto paprastos Cha cha Ir koks skirtumas kur cia fotkinasi ir kokia fotosesija daro ,man rodos jus ten savo “menisku” fotosesiju daug daugiau prisidarot negu inai tokiu fotosesiju ;] negaliu jau tokie netolerantiski jus…kartais i save paziurekit pries rasydami visokius komentarus vulgarius

TOLERANCIJA…negaliu as toleruoti skuduriniu onuciu, rasanciu kokia bliuskute nusipirko vakar ir kokia ble pirks rytoj. TUSTYBES MUGE

Sapnas | 03-19 21:13

Valio Mirkttaliban_huligan du paskutiniai žodžiai labai patiko.

taliban_huligan , o diev,ar pavydi tu gal??? Ar tau ASMENIŠKAI trugdo, kad einu ir perku tuos skudurus? Cha cha Gal gaila,kad pinigus leidžiu? Nu šiaip lb malonu,kad rūpiniesi,bet aš gal kaip nors pati ten ŠypsenaShi2ke,po ja nieko balto nėr Šypsena

tai kas ten vis dėlto? suknelės kraštas kažkur per vidury? ar triko? Nekaltas Cha cha