one.lt kaups neisnaudotus SMS

tikiuosi

Hmmm… Tai tik 2 zhmones suprato taip kaip ash? Reishkia gal visgi ash blogai supratau… Ish tikro tai ten nelabai aishkiai parashyta, bet mano nuomone mes gausime ne po 5 sms kaip iki shiol per diena, o tik po 1. Ir tai tik tokiu atveju, jei diena priesh prisiloginsime. Kas nors paaishkinkite man, ka ash ne taip supratau

Aiskinu tiems kas nesuprato:

I diena kaip ir anksciau mes gausime po 5 nemokamas zinutes. Jei tu ta diena prisiloginai prie one.lt ir tau liko maziausiai viena neissiusta zinute, tai kita diena isijunges one.lt tu jau turesi 6 nemokamas zinutes… O jei ta diena nieko nepadarysi, tai dar kita diena jau turesi 7 nemokamas zinutes. Aisq?

seniai jau taip reikejo padaryti Gerai

Gerai

Gerai Gerai Gerai

net nesupratau, kame cia neaiskumu matot?
tipo norit, kad kasdein po 5sms kauptu? nu nesvarbu

seip taj labai gerai, ypac tiems kurie turi kelis accountus, kuriu dalis nenaudojami. ta prasme prisikaups ten keliasdesimt sms’u taj nelaimes atveju bus labai paprastas budas pafloodinti Cha cha

Gerai Gerai Gerai

ZJB Taip tik kad i uzsieni nesiuncia Liūdna o kokio bieso, tai jie padare? nejaugi i uzsieni jiems brangiau sms sisiusti kainuoja? Abejoju Ne

Mus visus labai gerai ishdure one.lt Piktas Visi galvojo, kad kasdien gausim prie 5 nemokamu sms dar viena jei busim vakar visu neishnaudoje… ech shit blexa muxa… Ishtikro tai jei vakar ishsiuntei 5 sms tai shiandien gausi tik viena SMS’a Liūdna Piktas Piktas Piktas one paslaugos nuvyle mane Liūdna

Ziurekit, kaip prikaups y abi saujas, nebus kur deti!

čia tai geraj Gerai

Nors vienas zmogus pagaliau pamate, ka cia one.lt padare, o kiti ka jus taisykliu perskaite nesuprantat Aš nekaltas sokineja cia visi is laimes Piktas senai jau kalbos ejo, kad one.lt kazka panasaus padarys Piktas

na ir iskur zinote kad bus 0+1, o ne 5+1. rytoj ir suzinosite kiek pas ka, o cia visi anksicau laiko ir dziaugiasi ir verkia

Ash galiu pasakyti (bent anksciau tai taip buvo galima daryti), kad pabaigus zinuciu limitui reikia astsisakyti paslaugos ir ish naujo prisiregistruoti. She jums ir dar 5 zinutes, pakartojam procedura ir dar penkios ir t.t. ir t.t. ir kam tos papildomos zinutes loginkis ir loginkis, o cia reikalui esant zinuciu yra kiek reikia. Galima verstis ir su vienu “acauntu” Cha cha Cha cha Cha cha

Ash

beto skaitykit geriau “Nuo šiol prie neišnaudotų SMS kiekvieną dieną mes pridėsime po 1 nemokamą žinutę, jei apsilankysi portale ir įvesi savo login”. tad jei isnaudosi visas sms, gautusi, kad nauju prisidet negali. reikia turetu but ne 0+1, o 5+1 Cha cha

jei atsisakai paslaugu…tai tuo paciu nr nebeprisiregistruosi…

Kazhkin, man gi teko priesh kelias savaites pakeisti login, tai ishsiregistravau, ir prisiregistravau ish naujo, aisq nauji sms buvo, bet tai chia neesme. shiaip registruoti per nauja ir ishsiregistruoti tingisi, kazhkaip gaila, visi kontaktai dingsta, ir tt. pvz pas mane kontaktu apie 100, o kiekviena karta numeri ivedineti tingisi… Liūdna

…10 nemokamu, 5… o dabar bus 0.
Pasitwirtina tai, kad shiais laikais nieko weltui negausi… Blogai

aha… berods seniau daugiau nei 10 buvo, nors tixliai negarantuoju, tada dar ineto namie neturejau Šypsena
veltui net i snuki negausi, nors kaikuriais atvejais gausi… bet dazhniausiai tai kai gauni i nosi tai netenki mobilaus telefono ar dar ko nors… Piktas

kas ce gero??jei as ant karto issiunciau tuos turetus 5sms, tai fsio kita diena galesi siust TIK 1sms!!! tad jei siunti kasdien, blin negalesi issiut daugiau kaip 1sms, nes paprasciausei nebeduos daugiau… TAI KAS CE GERO??

vat kad kasdien duotu po 5sms, kaip seniau ir + dar kauptu neisnaudotus, VA TADA TAI BUTU LIUX! o dabar tai ****A padare…Nustebęs

Seip as turiu pasidares programike, kuri pasiledus kompiuteriui prisilogina, prie one.lt.Aisku viena karta i diena.Seip jei reijkia kam tai rasykit man privace zhinute. Bet one taij pavaro.Man kazkaip ir patogiau ir ne.