Okultizmas...ir...

Tiesa kaip tik dabar pradėjau straipsnelį apie giljotiną skaityti…galiu dar papasakot apie "geležinę mergelę" jei įdomu…

PIRMYN…
Galetum istraukt ir i maila pasiusti…
Jei nesunku…Mirkt
Arba puslapeli nurodyt…
Mirkt

Iš kur toks potraukis?..Na bet tiek to…
Tampliriai ,kaip sakiau buvo labai turtingi,turėjo daug žemių,pilių,tai pat ordinas vienijo nemažai garsių turtingų žmonių…bet Pilypo iždas ištuštėjo ir jis nutarė iždą papildyti Tamplierių turtų sąskaita…kiek atsimenu kaltinimų jiems buvo pateikta labai dau…visi ordino nariai buvo inkvizicijos ypatingai žiauriai kankinami…ir po to ordinas nustojo egzistavęs…

Kai aš visą tai skaičiau dar interneto nebuvo (bent jau pas mus),tai dar kartą sakau klausk,aš kiek atsiminsiu papasakosiu…

Jei apie potrauki…Šypsena
Nezinau cia forume ne vienas gydytis patare Liūdna
Tiesiog idomu, intriguoja. Nemegstu visokiu akvariumu. Geriau protinga knyga (istorine ir ne tik) paskaitau.
Genai tokie…Šypsena
O gal pameni kokia tai knyga buvo?
Ar straipsnis?

Man ydomu ar vien pentagrama pilypa taip paveike kad visa ordina sunaikino…Mirkt

Aš dar kartą kartoju tai buvo koki 20 metų atgal…ir kur skaičiau jau nebeatmenu…

kalbi ne apie okultizma , o apie satanizma.
dvasinis pasaulis egzistuoja ir su tuo zhaisti negalima.
pradzioje tai - be galo idomu . Idomiausia piktosios , blogosios dvasios ir ju garbinimas , ish ju gaunama "nauda".
bet toks zhaidimas yra labai labai rizikingas. Suprasi , kai iklimpsi.

juk be Jodosios magijos , yra ir Baltoji. Bet ji neidomi ar ne ? Juodoji draudziama , persekiojama , todel idomiau ?

tokiais dalykais zhaisti negalima…
o apuie tai shneketi - galima tik labai atsargiai.

nezhaisk tuo.
tai ish tiesu egzistuoja.

Tiksliai nežinau visų pateiktų kaltinimų (jie nebuvo išvardinti,nes jų buvo labai daug),bet tai galėjop buti vienas iš kaltinimų…

Nelabai aisku, ka tu nori isgirst. Prasai pasidalinti (ismintimi?), o paskui pats skaitai paskaitas. Jei atvirai, kazkaip nelabai maloniai nuteikia toks tipo absoliutus zinojimas. Na tiek to, ne man tave aukleti.

sorry 4 Labas
nenorejau pasirodyti visaziniu nes tikrai toks nesu…
Atskleisiu paslapti…
siandien truputi isgeriasu taigi i viska reaguoju truputi perdetai…
N E P Y K I T !!!Aš nekaltas

Nu va, cia jau kitas reikalas. Ikalk dar simta gramu ir nekvarsink sau galvos visokiais okultizmais.

Tai kad kompanija jau issiskirsteLiūdna
O galva dar pakvarsinsiu…Mirkt
Pomegis toks…
KEISTAS…Šypsena

O kaip ten su tuo Mole buvo???
Negirdejau apie ji…
Koks jo vaidmuo istorijoje???
Jei gali placiau, tikiu kad nusibodau (ikyruolis), bet neasupyk…
Sudominai…Taip

Geriau aš tau apie "geležinę mergelę" papasakosiu…(tiesa angliškai tai yra "iron maiden",metalo grupė yra tokiu pavadinimu)…
Geležinė mergelė-tai žmogaus formos geležinė forma,į kuria uždaromas žmogus ir ir visas šis irenginys kaitinamas ant liepsnos,žodžiu "malonu" pasidaro staigiai…

GRAUDUŠypsena

Graudžiau buna,kai pagiriom į iškurentą pirtį uždaro,ir nieko geriamo neduoda…

Man panasiai…
tik pirties nereikia…
Galva plysta eisiu numigti…Baisu

Teisingai:Rytas už vakarą protingesnis…o kojose teisybės nėr,tai gulkis pamiegot ir košmarų nesapnuok…

zinai visai kitas reikalas kai nusnaudi…
ir tas okultizmas ne toks reiksmingas…
Liežuvis
Mirkt