Off Topic: Paplepėkim.. (nr. 8)

Per sudetingai issireiskiau ankstesniame (istrintame) komentare.
Zmones tiesiog per daug pasitiki ziniasklaida ir viskuo ka ten raso/rodo. O politikai didziausi ziniasklaidos darbdaviai Mirkt

Ačiū Jums, vyrai už nuostabius sveikinimus! ApkabinimasApkabinimasApkabinimas

Keefa, Tavo sveikinimas privertė mane nusišypsoti ApkabinimasLaimingas

Tai ką, Jūsų BN užaugo dar didesnė, jau su apvaliu skaičiumi Cha cha

Gal matet kas visa si epizoda?
http://www.youtube.com/watch?v=CXvN82-qSAc&feature=player_embedded
Kokia isvada?Cha cha

Aa girdėjęs ko gero apie jį per žinias. Reik užmest akįŠypsena
Bet vistiek to linko nesuprantu, ten vien kedysCha cha

muziqas, ačiū už info Šypsena

Beje, kame čia bėda gali būti, kad mano PC pagrindinis C diskas pastoviai pilnas ir pilnas pasidaro? Nors nieko nesisiunčiu į tą diską. Pravaliau ten per disk cleanup, bet vis tiek iš kažkur prisipildo visa atmintis. Nebesuprantu jau.

man greit 8 metai bus Cha cha

Ble graikijoj tokia zopa su tom protesto akcijom ir riausem, bet niekas nesaudo is guminiu kulku…
http://www.youtube.com/watch?v=jz89ja4gobc&feature=player_embedded

pas amne irgi 0 turi būt ir tyngiu aš ten knistis su tais popieriais Šypsena bet (Škoto ir kitų džiaugsmui) jei pas tave vistik “-” bus (dėl PSD ar kitokių velniavų) tai tau labai ramiai juos ir nuskaitys, o pliuso tikrai negausi Cha cha
t.y. VMI pati pasiskaičiuoja, bet tam, kad iš valstybės babkių pasiimt turi popierius pildyt. valstybei iš tavęs pasiimt užtenka to, kad tu jos pilietis (ja ja ja, dabar visi galit plot katučių, kokioje “duxu valstybėje” gyvenam Cha cha čia šiaip, ironija, gynčytis dėl to ir atsibodo ir prasmės nebėr)

paziurejom snd imaginarium of doctor parnasus. Blem beveik nesupratau kas vykstaCha cha na bet uz alisa vistiek labiau patikoNekaltas einu pagooglinsiu plot’aCha cha

Sitas ir man uzkliuvo Cha cha

komentaras viska pasako: Look like silly remake for kids. Nothing beats old good Predator with Arnie "Get TO DA CHOPPA!"

Juokiasi

Natgi tvirtinu Mirkt
Itariu dar po pakankamai karstu dusu ir netrumpai pasimakalavai arba per “syriai” ausis issiplovei Mirkt

Šiandien vėl pas dantistę buvau. Suleido eilinį kartą vaistų, bet šįkart… pirmą kartą jaučiausi taip, kad tarsi gavau daug adrenalino - man vaizdai ėmė staigiai suktis, širdis plakė nežmoniškai, jaučiau kaip kraujagysles sutraukė ir drebėjau biški. Net išsigandau, nes maniau, kad nualpsiu, o man nualpimų niekad nebuvo Cha cha

Man buvo, bet prasivaliau ir tiek Nekaltas

Ple jau buvau užlenkęs vieną telefoną su boxu, bet pavyko atstatyt UfffCha cha

Dabar žiūriu 4, tai pakolkas 3 yra geriausia, dar ir pirma nieko.Šypsena

Nemėginau, bet man rodos būsi eilinį kartą teisus.ŠypsenaTaip

C:\Documents and Settings[useris]\Application Data\Opera\Opera\wand.dat
Copy>Paste. Turėtų veikt.

Radau “A Nightmare On Elm Street” packą tai antra diena mėgaujuos. Niam niamCha cha

Na jei Simeras pasakytų ar eina exportuoti/importuoti slaptažodžius tai jau visai fainai būtų.LaimingasDrovus

Nes norėtusi clean install, nes kaip bebūtų, ilgiau panaudojus tapo aišku, kad atgal į 10.10 jau nebegrįšiu…Nekaltas

http://www.legitreviews.com/article/1225/1/

atrodo tikrai graziai Šypsena uolos tikroviskos Šypsena

svarbiausia galima zaist ant dx11 su 5750 Šypsena