Off Topic: ... (nr. 10)

Epic games store outer worlds dbr -50% eina, ir dar vienkartini 10 eur kupona eina panaudot holiday sales proga tai uz 19.99 galima pasiimt

Ir kingdome come chaliavas dabar, bet sitam ir steam -50%, tai netiek daug eina sutaupyt

kas nors esat zaide “journey”, verta 15 euru ismest ?Cha cha

Apie Intel ir NVIDIA praktikas.
https://www.youtube.com/watch?v=osSMJRyxG0k
https://www.youtube.com/watch?v=H0L3OTZ13Os

Jo FFXIII. Nu ten pas juos tie bosai ir taip vadinami espers yra su mitologija susiję, kaip shiva, odin, ifrit, tai gal ir žaltį iškasė iš kur norsCha cha

Vilkas iš Skyrim. Šypsena

Žaltys tai čia ant Nintendo DS atrodo? Kažkokio japoniško RPG ane? Girtas

P.S. Pagooglinau tai radau, kad Final Fantasy XIII turi bosą Zaltys Cha cha Bet tikrai ir ant Nintedo nešiojamo kažkokio, buvo irgi bosas ar tiesiog kažkoks NPC lietuviškas

Hehe gerasŠypsena
Tokio dar nemačiau. Esu matęs gyvatę bosą pavadinimu zhaltys. Ir fallout 4 ten kažkoks locationas saugus ironworks, bet neaišku ar raidžių žaismas ar susiję lietuvaCha cha

MOoncrash nežaidžiau, bet herojaus vardas ir pavardė tai įtartinai Lietuvški Cha cha
http://prey.wikia.com/wiki/Andrius_Alekna

Na as knygos neskaiciau, bet ir be palyginimo su knyga matosi, kad filmas gaidys, eiline pelenes istorijos maziems vaikams. Reklamos ziauriai perdetos buvo, gerai kad nejau i kino teatra.

cia manau pripratimo reikalas tiesiog, kai arba visa gyvenima atkales ant klaviaturos arba ant pultelio Šypsena

ne ant visu game, bet yra Taip

Nu naudojau aš jį ilgai. Muzikai, filmam, youtube, mailui, browsinimui ir pan. Neturėjau jokių priekaištų.

Kushliau tavo atvejis nesiskaito, nes tiek tu ji ir tenaudoji, jei jau fotkes nepriseges tiesiog nebandei toliau. mane pririso prie to sudo darbe, nes naujas projektas interio dar nera, tai reikia verstis su tuo slamstu kaip pagrindiniu devaisu.

kaip jus dristat taip sneket PiktasJuokiasiJuokiasi o siaip as blemba dabar ne savo noru naudoju iphone ir laukiu kada vel galesiu grizti prie android’o… Kietas

Hehe… muziqaz parašė totalų mano user experience su iPad Cha cha Mano draugai jį naudoja tik dėl muzikos appsų, nes androidas tiek neturi (tiksliau androidas su muzika appsų IŠVIS neturi Cha cha). Nu dar žaidimą kokį pamaigo, youtube pažiūri. Daugiau sakė jei ką nori daryti, tai norisi pisti į sieną iš nervų Cha cha Ir net su muzika irgi ble, pajungi per USB prie kompo, kad muzikuoti, tai jis nx nekrauna jo, o tik leidžia groti. Cha cha Tai gaunasi, kad tu arba krauni, arba muzikuoji. Cha cha Dviejų dalykų vienu metu negali daryti. Jau nekalbant, kad nepalaiko SD kortelės, kai muzikai riekia dešimčių gigabaitų semplams. Cha cha

Taigi cia kinietis 100% tas Huawei Cha cha

Ateik, laukiuCha cha
Turiu ipad, tai žiauriai gerai laiko, nieko nedarant batarkė nesėda praktiškai ir labai greitai pasikrauna. Veikia viskas sklandžiai, be strigimų ir lūžimų, viskas žiauriai smooth. Nu aišku mažiau galimybių nei android. Pamenu kažkada bandžiau foto prikabint norėdamas išsiųst, tai nesupratau kaip, taip ir palikau, nesicackinau. Iphone irgi viskas labai sklandžiai veikia, ko nepasakysi apie android telefus, kurie po kiek laiko pradeda lagint ir batarkės nebelaiko be to lūžinėja.
Iš telefų, tai žiūriu dabar tas kažkoks huiway p10 geras visai.

Ble jei kas dar kada man prades pezet, kaip iOS iphonai ir ipadai yra lengviau naudoti ir tipo geresni devaisai nei likes slamstelis, as pieskom nueisiu iki to zmogaus namu ir pistelsiu per snuki Cha cha
NU tokio kastrato dar gyvenime nesu naudojes kaip iPad Mini. Batarke issikrove per nakti nuo 100% iki 86%, nieko neveikiant su juo. WTF? Prisegti fotkes prie emailo vienu ypu neimanoma, reik kaip jobnutam vis prisegineti po viena. Zinau, kad galima per galerija select didesni kieki ir share per email aplikacija, bet jei “apsizioplini” ir emailo appse jau esi sumastai rasyti kam kitam emaila staigiai, tai ir seginek po viena nx. Pervadint fotkiu neimanoma, issaugoti dokumentu ar siaip failu is emailo applikacijos galimybes neduoda. Is kompo i ipada be itunes neimanoma nieko ikelti, bet kas idomiausia pajungus ipad prie kompo, ismeta, kad vo galima ieiti i ipad ir fsio takoje.beje, jei batarke 85% pakrauta, tai per USB ji nustoja krautis. WI Fi hotspot jobnuta irgi, jei iseini is Settings, tai ipadas nebeafishuoja SSID, tai kiekviena kart reikia kaip lopui vis i settings eiti ir i hotspots paspausti, kad kiti devaisai pamatytu ir pasijungtu. tethering opcijos vapse nera, kai mano androida pist takst ir tetherina kompui interi per USB, vienu paspaudimu.
Photo galerijoj select all yra kaip atskiras paspaudimas virsuje desineje, kai androide paspaudus palaikai ant fotkes ir aktyvuojasi select funkcija :confused:
Excel faila man sekretarsa atsiunte, bandau atidaryti, atsidare tris sekundes ir baltas lapas pasidare ir ismete, tipo jei nori daryt ka siuskis excel. spaudziu ok, siuncia i apple store web puslapi, kuris velgi baltas lapas. O kad pas ipadas turi Numbers appsa skirta excel’ui tai devaisui nedashunta ble.
Yra toks appsas, kur tipo skanuoja dokumenta i pdf kameros pagalba. Nu tas devisas issaugo kaip pdf, nueinu tada i outlook’a siusti ta pdf kolegoms, ir ka manot, neimanoma surast to pdf, nes neduoda paieskos funkcijos. Duoda galimybe galybeje cloudiniu storage ir recent bei foto prisegti ir fsio.
Virsuj ekrano visada buna tie back mygtukai, bet jei su storais pirstais palieti virsutini info bara(ar kaip tas ***** vadinasi) tai tau vietoj back isijungia Settings. A butu uzmushe debilus Apple padet back mygtuka apacioj? O kas ten spangdavo kad tipo apple softas sukasi taip smooth ir maloniai, bliamba sapnuojat Cha cha po ilgesnio pasinaudojimu jau springsta ipadas, reik double click daryti to visagalio mygtuko ir valyti multitaskingo meniu. Gerai, kad galima nenaudojamas programas isjungti dabar, o tai apsisikciau as ten besinaudodamas.
Nu vienu zodziu Cha cha
Ai bliamba pamirsau dar, kad jei update programos kazkokiu budu neivyksta, tai vis meto lentele pranesancia, kad vo failino nx. A sunku vietoj lenteles ismes toki notificationa irsuje tame bar’e??? kokio bbio jis ten itaisytas yra jei nera naudojamas vapse. Ir beje, upgradinti i naujausia iOS versija negalima jei devaisas nepajungtas i wi fi. Koks cia nx fashizmas yra? A sunku duodi pasirinkima tiems, kas negali prieiti prie wifi?

Čia aš blogai išgirdau ar valdžia žada koncertuose alkoholį uždraust? Jiem su galva viskas tvarkoj? Aš jau net nesitikiu iš lietuviškos valdžios narkotikų legalizavimo, to turbūt net mūsų anūkai nesulauks šitam kaime, bet koncertas be alkoholio čia iš vis kažkoks marazmas visiškasKvankt?

Na as dviem savaitem gryztu, tai belekiek reikalu yra, jauciu nespesiu pamatyti kaip jos praeis, vestuves laukia, gimtadienis, bernvakaris, dar su draugais susitikt, td pas tevus i Kauna, o kur dar su zmona ir vaiku pasibut, masina tvarkyt ir baldus nupirkt i hata bei surinkt Cha cha zodziu alus i rankas ir i trasa Cha cha