Off Topic: ... (nr. 10)

jeigu reik kokios pagalbos ant NMS sakyk, beveik 1000 valandu sumerkes, daug “fyntu” zinau Cha cha

FFXIV hands down

Lore zinoti nereikia, as jokiu FF nesu zaides ir viskas tvarkoje. Kaip suprantu FF zaidimai nera susije tarpusavyje, zinau kad kaikurie personazai yra paimti is senesniu FF zaidimu, bet FF14 ju lore pakeistas, jei supranti ka noriu pasakyti.
Ir dar karta noriu pasakyti, kad FF14 ne kaip wow - jei skip’insi cutscenes ar neskaitysi ka questai sako, prarasi tai kas gera zaidime. Ziurek i FF14 kaip i jRPG su mmo funkcijomCha cha ir dar patarimas - daryk tik ‘main story quests’, tai pagrindines istorijos quest’ai, jei pasiimsi kalna sidequests laaaabai ilgai uztruksi letoje zaidimo pradzioje.
Na ir paskutins dalykas, tai kad jei zaisi tai eik i Chaos Data center, Omega serveri, tai nors pazistamu turesi… Cha cha

Na jo, tokia nemokamų MMO žaidimų taktika nuo seno žinoma. Tai ir įdomu, ar yra dar ko nors gero likę ar nebe…

Acti-Blizzard, žinant jų reputaciją dabar, visai nesistebiu, kad WoW sušiko.

Final Fantasy 14 įdomi rekomendacija, dėkui, pasižiūrėsiu. Tik nežinau jokio "lore" visos serijos, nežaidęs FF iš vis.

Nors mmo “aukso dienos” jau praeityje, yra neblogu dar like ir net auganciu populiarume. Visi “nemokami” mmo naudoja parazitine taktika uzkabinti zaideja ankstyvam zaidime o poto limituoti progresa, tiek kad neistvertum ir pradetum pirkti “boosterius” ir pan, zaidimai buna padaryti su tuo omenyje taip, kad nemokama versija buna realiai neverta laiko… Is tokiu butu black desert online pvz.
Poto yra keli “buy to play”, pvz neseniai isleistas New World. pazaidziau savaite ir supratau, kad zaidimas juros dydzio bet gylio iki keliu. Visi quest’ai vienodi, ir labai greitai atsibodo. Dar yra Elder Scrolls Online, kuris regis visiskai nemokamas, bet gali tureti subscripcija. Be subscripcijos labai daug zonu uzdaryta ir ideta labai daug nepatogumu, kad priversti uzsiprenumeruoti.

World of warcraft iki neseniai buvo mmo karalius, bet per paskutinius 1-2 metus galutinai nusivaziavo. po truputi idiege, su laiku susietu sistemu (pvz laukti tikras dienas, kad kazka atsirakinti), kad kuo daugiau islaikyti zmoniu prenumeratas, pradejo deti daug dalyku i zaidimo parduotuve (net zaidimo auksa galima nusipirkti…). WoW turbut vienintelis mmo kurio populiacija per pandemija SUMAZEJO.

Na o as paskutinius 5 metus pagrinde zaidziu Final Fantasy 14. “Klasikinio” tipo mmo, bet final fantasy pasaulyje. Zaidimas, deje, labai sunkiai perkandamas naujokams, nes LABAI stipriai koncentruojasi prie siuzeto. Visi pozemiai ir kita veikla atrakinama atliekant pagrindines istorijos uzduotis, kas uztrunka gan ilga laika. Modernus mmo labai koncentruojasi prie labai greito levelinimosi ir zaidejo istatymo i kasdienine zaidimo “rutina” ko nera FF14. Cia pagrindinis aspektas yra zaidime pasakojama istorija, nors visa kiti mmo iprasti dalykai irgi yra (reidai, pozemiai ir pan). FF14 labai “casual friendly”, gali laisvai kelis menesius nezaisti, ir toliau testi kur buvai palikes, kai pvz kituose mmo buna idetos naujos sistemos, o tavo atliktas idarbis buna nuejes velniop. Kaip supranti, mano asmenine rekomendacija butu final fantasy 14 - zaidimas turi laaabai ilga free trial (pagrindis zaidimas + expansion), bet gruodi isejo naujas expansion ir uzejo siaubingai didele nauju zaideju banga. Uzdare free trial laikinai ir net sustabde tolesnius zaidimo pardavimus, kad neapkrauti esamu serveriu ir issaugoti dabartiniu zadideju gera experienc’a. Dabar net nezinau, kada free trial atsidarys vel, bet jei ieskai casual mmo pazaisti, tai butinai FF14 ir net nesvaistyk laiko su visokiais free to play, nes gyvenime nieko uz dyka negausi, zaisi tol kol suprasi, kad rurina per sikna.

Aš visai noriu MMO pamėgint po dešimtmečio.
Turi pasiūlymų kokių?

Ai as ten pirmam kurse pora astronomijos moduliu buvau paemes nes leido… Jau net pats pamirses buvau Juokiasi

As somios dienomis praktiskai vien tik mmo zaidziu. Bet ir tai labai daznai tik paleidziu zaidima ir nueinu afk, viena kita quest’a padarau ir dienos gale isjungiu Cha cha

Tikrai buvo gyvenime (kokie 10 m) kaip visai nežaidžiau, po to vaikai paaugo, xbox’a pakeitė pc ir vel žiūriu kad smagu kartu su jais kažką papliekti. Aišku per naktis ne, bet per Kalėdas pradėjome No man’s sky krapštyti, visai smagu multiplayer. Aisku jie dar labiau paaugs ir išmes mane is “draugu” Cha cha

Pasirodo bloga atmintis. Galvojau kažką su astronomija. Juokiasi
Forumuose turėtų sieti žmones kažkokie bendri pomėgiai, kad jie gyvuotų. Kai pasidarė nebeįdomūs žaidimai, nebeliko jiems laiko (nes gyvenimas…), tai neliko ir žmonių.
Kas dar palošia kažką, tai Steam’e būna.
Šiuolaikinių “jaunuolių” nebe tas “attention span”, kad forumai kažkokie domintų. Yra pilna appsų, servisų visokių, kur content’as kaip greitas maistas.

SukuriauCha cha
jei yra noro prisijunkit - https://discord.gg/ExAr2HV7

tai va, kad forumai dabar liko labiau nisinem bendruomenem. Turbut vienintelis kitas forumas kuri per paskutinius kelis metus aplankiau buvo koks bimmerpostCha cha Gaila nes forumai savo privalumu turi, pvz galima po puses metu po paskutines zinutes ateiti ir parasyti. Gal jau senstu, bet man prireike nemazai laiko kol discord perpratau… perdaug man ten visko.
Nostalgijos apimtas pagalvojau, kad gal reiktu discord B+ zaidimai sukurti, bet net pats nezinau ar labai aktyviai rasineciau…

neliko mergu girls.lt klube, nebera ko cia but bangoj Cha cha

Jo, dabar ir as pamenu, kas Skotijoj mokeisi Cha cha
Banga buvo atiduota, nauji seimininkai atrodo biski aktyvesni. Siaip sio forumo tylumas nebuvo itakotas jokiu su banga susijusiu ivykiu. Tiesiog visi issizenijo, issilakste ir panasiai Šypsena Nauju vartotoju nelabai pritrauksi, nes gi discordai, steamai twitteriai turi savo sharmus

Arba tavo labai gera atmintis, arba labai daug asmenines informacijos dalinausi… Cha cha
Na nezinau ar idomaus, bet gal labiau naujo tuo metu - atsinaujinancius energijos saltinius studijavau skotijoje. Nors jau 10 metu po baigimo, bet gyvenu vis dar ten pat, bet dirbu naftos industrijoje. Velniop ta gamta Cha cha
Kaip suprantu sitas forumas po truputi vis tylin ir tylin ejo? KOkie cia pasikeitimai buvo? Kaip suprantu bite pardave kazkam kitam?

O kaip pats išsilaikęs? Šypsena
Kiek pamenu kažką įdomaus mokeis/studijavai/dirbai. Na, prieš 10+ metų… Cha cha

Tai jau tikrai, kad vaiduokliai… Cha cha Kas kelis metus vis uzsukdavau uzmesti aki, tai pamenu OT tema dar kazkiek gyva buvo. Pandemijos metu banga pamirses buvau, bet regis galutinai dasibaige. Truputieli liudna, kad viskas taip uzsibaige, bet forumai praktiskai mire tai to ir reikejo tiketis.

Kelis is jusu turiu Steam drauguose (Ogrish, wroot, skotas, proksimus, muziqaz ir Wiz), jei norit i draugus imeskit mane - “goniukas”. Steam’e as neaktyvus (pasileidzia automatiskai, bet nesusirasineju).

KOmunikacijai daugiau naudoju Discord, tad jei norit i draugus ikelkit - Gonis#0607.

ėė, o galite nurodyti-katras čia katras? Nū tiesiog… interesna baisiai MirktApakęs

Vaiduokliai. Cha cha

Iki manes telepatines bangos ryskiai ilgiau keliavoCha cha

Net nepastebėjau, kad UE5 demo išleido.
https://www.thesixthaxis.com/2021/05/26/unreal-engine-5-demo-valley-of
-the-ancients-download-requirements-100gb/