OF \"Lindra\" kvailina klientus [ne mano nuomone]

Kaip pirstu i akiTaip,
bet daugomoj draudimu visa valakita trunka ne maziau 2 men…Taip

Galiu pasakyt toki dalyka jeigu nori kam nors pridaryti daug rupesciu kad paciam lengviau ant dusios butu sudauzius savo masina, civiliniu draudimu apsidrausk lindroje tai tas zmogelis i kuri tu ivaziavai tures reikalu kaip minimum pusei metu.

del to ir rasau nes pac aciu diev nesusiduriau sucjais bet… zinojimas yra vertybe

Ir man teko tureti su jais reikalu tai eina jie nx galiu tik tiek pasakyti Kanda

Apie Lindra arba blogai arba nieko!!!!!!PiktasKanda
Tas pats ir kituose filialuose, ne tik Kaune Taip

Eina nx tokie meistrai.

"Lindra" kvailina klientus
Draudimo kompanija "Lindra" kvailina klientus

Naudojuosi DK "Lindra" draudimo paslaugomis ir po dalykinio susitikimo man kaip klientui labai nepatiko, kad:

Draudiminiu ivykiu vyr. administratoriaus Vydmino Buteno iniciatyva, ijungus diktofona, man liepiama pasiaiskinti, kodel as ieskau smegenu sikno*:

*Tvarkant automobili pas ju meistrus UAB "Delondas" (Juozapaviciaus pr. 3, Kaunas), kompensuojamu remonto darbu kainos yra sumazinamos, o nekompensuojamu padidinamos. Tokiu budu DK "Lindra" sutaupo pinigu, o meistrams nesvarbu, kaip surasoma samata, svarbu galutine suma.

*Darbu samata po remonto darbu, lyginant su pries remonta pasakyta, yra apie 50% didesne. Taip daroma, nes DK "Lindra" is pradziu pasiulo neremontuoti automobilio, o pasiimti tiek pinigu, kiek ju meistrai ivertina, kad toks sutaisymas gali kainuoti.

*Ju meistru UAB "Delondas" darbu kokybe apgailetina. Daroma taip, kad DK "Lindra" tektu kuo maziau moketi. Net sveikos detales stumdomos taip, kad maziau butu matyti defektai, kuriuos brangu taisyti. I priekaistus meistrai atsako, kad automobilis toks jau buvo.

*Po atliktu automobilio remonto darbu, negalejau kreiptis i nepriklausomus ekspertus, kad ivertinti UAB "Delondas" padaryta zala, nes DK "Lindra" kategoriskai atsisake duoti skaitmenines nuotraukas, kurios atspindi kaip mano automobilis atrode iskart po ivykio. Per 1.5 valandos man "paruose" ir atspausdino popierinias nuotraukas, kuriose del blogos nuotrauku kokybes meistru padarytos zalos neimanoma iziureti.

*DK "Lindra" darbuotoju teiginiai, kad didesni nei automobilio gamintojo numatyti tarpai tarp detaliu, man yra naudinga, nes detales del karscio ir salcio pleciasi ir traukiasi, yra akivaizdus molekulines fizikos nepakankamas ismanymas ir savo meistru teisinimas.

Siulau niekados nesinaudoti DK "Lindra" paslaugomis, nes jie profesionaliai kvailina klientus, o verslo vadybos ir klientu aptarnavimo igudziu jiems akivaizdziai truksta.

Nepatenkintas klientas

Miestas: Kaunas
Kontaktai: Klientas, E-mail: [email protected]
Paskelbta: 2003 04 03 17:15