O n.a.c.h.u.i bernam patinka lesbietes, o p.y.d.a.r.a.i ne????

va va cia vienas is protingesniu tuŠypsena))

Lūpos

o nachu`i tu uzduodi durnus kalusimus Cha cha

ir ka dabar visiem daryt, kad tau jie nepatinkaNekaltas

o tai bl tau patinka?
Baisu

Ar tie, ar anie yra šlyxštūs - juk iškrypėliai…

butent

Lūpos Flirtas

TaipTaipGeraiGeraiGerai

Šypsena) maza pataisa… mums patinka ne lezbes o biseksualios Cha cha Juk tik su tokiom galima tryse ishbandyt Girtas

mat kaip… nu cia dar px bet kai sako tipo *****us dauzyt o lesbietes zjbs tai tados jau virsune buna… gi tas pats ***** Mirkt

na pas lesbes b.y.b.i.a.i netabaluoja tarp kojuCha cha

Nu as tai pirmai progai visada parasau, kad jie man vienodi ir visi nenormalus! Taip kad mano pakantumo ir tolerancijos nei vieni, nei kiti nanusipelno! Taip

Jokio skirtumo - juk ir vienas, ir kitas - homikai nelaimingi, visi jie tėra iškrypėliai…

o kai as sedesiu valdzioj… tai tados py.darai ir les.bietes bus naikinami blin!!! Baisu Veee Kanda

kad iskrypeliai tai tikra tiesa… bet va kaikam atrodo grazu… isvis neikertu kaip tokiu nukrypymu gali but?

nei cia grazu nei cia ka…bet ble kad jau neikerti elementariu dalyku… zodziu sviestis reikia daugiau merguzele o ne sustria cia ble lauztTaip

eik na.c.h.u.i jei kas nepatinka

ei bet ir keista mergicka papuoleCha chaCha chaCha cha o tai ko tu cia sedi,a? viskas labai patinka??? ir gejai ir lezbes patinka??? pati pusk nx ble s-u-k-a j-o-b-a-n-a. apgink savo nuomone jei tokia sustriPiktas

Per tuos kurie p.i.s.a.s i sikna dazniau plinta venerines ligos, todel pedikus reikia naikinti.Kanda

O man tai visi ZMONES Taip