o man patinka POP !

Zinai, POP daznai vaiksto kartu su snobizmu.

zinai, tas pats internetas irgi POP - populiarus, nebrangus, patogus. bet argi visi internautai automatiskai tampa snobais? manau, kad mase kaip tik yra labiausiai nuo snobizmo atitoles visuomenes sluoksnis.

man labai patiko vienas komentaras po ore.lt ishspauzdintu straipsniu apie dziaza, pavadinimu ‘‘tu grok susimildama grok’’: ''niekada nesupratau zhmoniu, visuomet norinchiu buti orginalais - tai ir yra didzhiausias snobishkumas. mane labai dzhiugina, kuomet mano megstama muzika ishpopuliareja ir tampa visuotiniu produktu, todel jeigu buchiau rimtas jazz fanatas mane dzhiugintu, kad sales pilnos, kad festivaliu daugeja, svechiu vis daugiau ir jie geresni… ‘’

POP- komercija komercija ir dar karta komercija…nekechiu komercijos !!! Veee Kanda Piktas Baisu

nesveika nekesti pasaulio ir istoriskai reiksmingo reiskinio, kuris tave supa.

Nekaltas

“O šiaip gera muzika yra gera muzika, nepriklausomai ar tai yra popsas, rokas, metalas ar hip-hopas.” J. Ciurlionis. Teisingai Jonai, ir vietoj “muzika” statom ka norim…

Popsas “uzkniso” juodai, bent jau mane.

saunu kad ta pasakei nedaug kam patinka POP gali tai pasakyti Geraivisiems patinka skirtinga muzika, bet svarbiaiusia muzikos paskirtis manau yra ta, jog jos klausydamas turi gerai jaustis, TAI svarbiausia !!! Šypsena

gal nediskutuokite, jei nezinote, apie ka diskusija eina? Baisu

sutinku su Jumis… Nekaltas

Uoi…Šia tema aš čia drąskytis ilgai galėčiau,dėja noriu miego ir plius dar beprasmiška.Mano nuomone,žmogus klausantis pop yra neorginalus,nekūribingas ir be galo nuobodus.Negana to,visa muzikos padangė nuklota pop vien dėl to kad jo tiek daug, o į kokybę nieks nežiūri,bile ,suka smegenis’'. Or smth…oh my god… Baisu

pasaulis pilnas prasto popso !!!Atsibodo

Populiarumas gerai. Blogai yra kai esant teisingoje padetyje sustojama vietoj to kad zengti tolyn.

O popsas dar ir geras būna?

POP = mada. O mada sux. Reikia atsirinkti kas yra tau gerai, o ne kas šiuo metu yra gerai kitiems. POP dalykai irgi gali būti geri, kokybiški ir t.t tačiau kai viskas nuvalkiojama tada ne.

“O šiaip gera muzika yra gera muzika, nepriklausomai ar tai yra popsas, rokas, metalas ar hip-hopas.” J. Ciurlionis. Teisingai Jonai, ir vietoj “muzika” statom ka norim…

Popsas “uzkniso” juodai, bent jau mane.

saunu kad ta pasakei nedaug kam patinka POP gali tai pasakyti Geraivisiems patinka skirtinga muzika, bet svarbiaiusia muzikos paskirtis manau yra ta, jog jos klausydamas turi gerai jaustis, TAI svarbiausia !!! Šypsena

gal nediskutuokite, jei nezinote, apie ka diskusija eina? Baisu