o kaip del isleistuviu? liko maziau nei savaite

[quote]Mano problema tame, kad as noriu BALTOS ir ne kitos spalvos sukneles…matau akyse vaizda beveik ir modeli…aisq jei kitokia grazia rasicau tai irgi butu ciki…bet kazi ar buna parduotuvese baltu?..Nekaltas Ir beje, daug kas sako, kad jei balta tai vestuvine. As grieztai pries. Vestuvines yra vestuvines, o kad ba;ta spalba tai nebutinai vestuvine, arne?

be abejo, tik nepasirink vestuvinio stiliaus sukneles…Šypsena

baik tu Apakęs Cha cha
ka ka bet jau skoni (geresni ar blogesni) as jau turiu Taip Šypsena

na ir gerai…galu gale issirink patinkancia suknele, kitaip blogai jausies…Taip

jo reiks kazkaip…Nekaltas greit leksiu i Klp…po pardes pasizvalgysiu…gal rasiu kanors idomaus…

man tai geriau kad is vis jokiu sukneliu nevilketumet Cha cha kam reik? taip gerai pagalvojus… Šypsena

noretum Juokiasi

kaa?? na as nezinau,gal tu skambinejai i kazkokius super salonus…bet tikrai imanoma pasisiut maziau negu 500lt,manyciau galima kaip nors ir su 200lt issiversti…juk nebutina i salonus skambint,gal mamos turi pazistamu siuveju,galu gale kaikas ieskosi studenciu dizaineriu,kurios uz atitinkama kaina pasiuna…na nzn,bet pasisiut galima ir tikrai ne uz tiek brangiai…

Na, mes sukneles vilkesim tik per iteikia mokykloje, o po to vaziuosim i Kacergine linksmintis! Ir jokiu sukneliu! Dzinsiukai ir marskineliai. Ir nebrangios isleistuvesGerai

Aga, as anksciau varciau MANGO kataloga ir kelias neblogas maciau. Tik kad parduotuvines sukneles man buna arba per placios, arba per trumpos Pavargęs Be to, nenoriu isleistuviu vakara antros tokios pacios pamatyt. Taigi, nusiziurejau vienos "mangines" sukneles apacia, nes man ji labai patiko, virsu susigalvojau pati, jau gavau pinigus Cha cha ir zygiuosiu pas siuveja.
Dar vienas variantas - uzhsisakyti is ivairiu katalogu. Drauges mama tuo uzhsiima, tai ta drauge taip ir padare. Gerai, kai jai vos ne visi parsisiusti rubai tinka Šypsena Tai vat, standartinio sudejimo merginos gali taip sukneliu pasiieskot

idomus variantasŠypsena

Visi cia planuojat, ka rengsites, o as turiu jums klausima: KADA pas jus isleistuves?
Mes dar nieko nesuplanave, taip kad tikriausiai nieko neliks Šypsena

KADA pas jus isleistuves?

manau jog apie liepos 9-14 dienomis. Nzn tiksliai…

as zinok irgi taip manau. bet juk tevu komitetas renge(pora klasioku tevu), tai gal nesides i kisene, bet ka jie ten priskaiciavo nesuprantu
Ne

pas mus liepos 11 d, ne tiek jau daug ir liko

hmmm,na kaip man keista…nieko dar nesuplanave…bet cia turbut ne vilniete tu? pas mus tai liepos 12d, ir vajej kaip jau viskas seniai suplanuota…ziurekit paskubekit,kad neliktumet be nieko,juk butu labai liudna…

Ai nieko, mums visada taip buna Šypsena Tai mes jau iprate. Nezinau kaip pas jus, bet musu mokykloje, kai planuot kazka reikia, visi labai daug gincijasi, saukia vieni ant kitu ir galiausiai liekam be nieko. As is Kauna. Matyt, cia kitos tradicijos Cha cha

Pala pala, saulute, gabijieciai juk liepos 11d. isleistuves svenciaMirkt

nu lyg ir neLaimingas geras,man tai rodos,kad tikrai 12d, o gal ir ne Cha cha
bet dar yra laiko tiksliai susizinot…