O kaip del bendru pasilinksminimu?

Sutinku

TaipTaip Kai darbas atima tiek laiko, tai nelabai ir zhiuri nori eiti ar ne. Eini nes nori buti kartu. Todel kartais buni piktas, nes nepatinka aplinka ar zhmones. Bet juk kartu. Taip Be to kai Vyras sako kad be manes neis, o ish akiu matau kaip nori… Tai ir einuTaip

As tai ir i tuos “privalomus” balius su mielu noru leisciau Vyras viena, nes visada prisigalvoju ka as galiu viena nuveikti. O kam eiti i balius kartu, jei vis tiek ten buni atskirai? Nekaltas

gal ir atskirai bunama per balius kai kuriuos, bet vistiek kartu… pagauni zvilgsni, mirkteli, palieti… nusisypsai… apsikabini, paimi uz… rankos ar… Drovus gera kartu Laimingas

Nustebęs labai liudna bet tiesa…
Pas mane kitokia matematika:
24 - 14 (darbas) - 1 (kelione ten ir atgal) - 7 (miegas) = 2val!!!
Ish ju 0,5 val prausimaisi ir trynimaisi vonioje, niurzgejimas kad neishsimiegojom; 0,5 val pusrychiai ir 1 val vakarui kai jau nebeturi jegu… Koks neteisingas shiuolaikinis pasaulisLiūdnas

einam kartu, nors kartais labai nesinori, bet matai kad antroji puse troksta ten pabuvoti ir nusileidi. negi sunkuMirkt

Jus Moteris net nezinot Nekaltas kokia didele rizika leisti vyra vaikscioti i Alus viena.
1.Pripranta leisti laika be jusu.
2.Tokiuose baliuskose paprastai buna niekeno Moteris kurios nori su kazkuo pabendrauti.
3.Alus labai palengvina tokiu niekeno Moteris ir Vyras bendravima.

O po to - bliamba bliamba, kokie tie vyrai…tralialia.O kuo gi jis kaltas?Kad jums tingisi?Kad jam buvo linksma ir norejosi patirti nuotyki?

na del kitu Moteris dar nesu tikra… Nekaltas , bet kad ipranta laika leisti atskirai ir net nebesusimasto, kad galima kartu - tai, pagal mano patirti - sventa tiesa. Taip
Is pradziu baisiai patikdavo ir man taip… Šypsena
dabar jau visai nebepatinka. Nekaltas

Kai į bendrus pasilinksminimus turi eiti kaip sarginis šuo…

Jeigu abi puses gerai sutaria, gerai eit kartu, o jeigu pobuvis virsta emociju ir musio lauku-atskirai eikit.

O jei vilksiuosi is paskos net tada, kai tas Vyras balius - akivaizdziai man netinkamas, tai paskui ir is savojo Vyras, ir is aplinkiniu butinai sulauksiu repliku, kad laikau Vyras uz trumpo pavadelio Kanda. Idomiai atrodyciau, tarkim, brukdamasi i eilini Alus pakilnojima su bendradarbiais, kur voliojamos tik jiems idomios darbines shnekos.

Tureciau pabrezti, kad mes 99 proc. atveju vaikstom visur drauge. Man tikrai smagiau but salia Vyras nei leisti laika vienai ar su kita kompanija, todel kartais einu net ir i tokius pobuvius, kurie man Ne ne prie sirdies. Kol kas pritariu tai nuomonei, kad reiketu daugiau laiko praleisti kartu, net jei to kaina - nuobodus ar nemielas pobuviukstis.

Vadnas taip: išeitis viena - niekur neitTaipCha cha…, nebus i problemos NekaltasCha cha… Na, tik su laiku pavažiuos stogas…

Nu, man irgi taip pasirode, rooki Gėlė, gerai Taip, kad ne man vienai…

Linksmiau žiūrai, Motera Cha cha - tadu in svečius vaikštinėsmaTaip…, viens pas kitą NekaltasJuokiasi

kartais iseinam dviese, bet griztam po 1…
kartais iseinam po 1, o griztam 2…
Juokiasi
ps labai keblus klausimas, yra daug variantu, bet bet kuriuo atveju nesam is tu kurie susikabine graziai uz rankuciu ateina ir po to taip graziai iseina! mes ta darysim senatvej, kai jau reiks viens kita prilaikyt

kokie ten bepasilinksminimai, jei jau bendri, Nenebuna man smagu, kai jis dalyvauja ir pliurpia nesamones … bet ne visada iseina eiti vienai…

Reikalingi kompromisai. O siaip visai neblogai ir kartais vienam pasilinksminti…