O JEIGU MEETAS!?!?

Papildymas! Šypsena

Kol kas dalyvauti zadejo:
Johnny_Bravo+ Zuikulis (Klaipeda)
Swalker + chebra (Siauliai)
Mona + drauge (Vilnius)

Norincius reg. rasykit i privata JOHNYui BRAVOui arba man SWALKERiui Šypsena
ATVYKSIT NEPASIGAILESIT!! Šypsena

siaip idomus saitas Šypsena
http://www.deathclock.com/
man tai dar daug liko…

Butu visaiGeraibet Klaipeda truputi tolokai ir laiko nelabai yra.Gal kad nors kita karta.Sekmes isgerkit daugkAlusCha cha

JoGerai

xexe Šypsena
ech…
Šypsena
kazko apeme nostalgija… Šypsena

na ka, tai musu gretos taip ir nepadidejo?? Nustebęs

wiskas bus GERAJ!!! Šypsena as dar prikabinau xebrytes Šypsena bet wa kaip su merginom daryt teks tei nzn Šypsena nejau reiks dar ir atsivest Šypsena Šypsena

na dar ka sugalvosi??? juk juros svente bus, apie puse milijono zmoniu atvaziuos, gal puse ju bus merginos… jei tikrai labai noresis, tai butinai susirasi ka nors artima duselei. zinoma jos nebus bangietes, bet juk svarbiausia sauniai laika praleisti, o ne mitinga suorganizuoti? ar as klystu?Mirkt

Nu je norinciu nebebus, tai ka padarysi, kiek bus tiek bus…Nustebęs

As taip ar anaip vyksiu in Klaipeda tad jei ka prisijungsiu

2 ZUIKULIS> Šypsena niu nepyk… Šypsena butinai susimatysim…tada sawo mergicka atsivesiu Mirkt bet but geriau be jos Šypsena Šypsena … blin kazko galva barska Šypsena

SUZINOJAU NEGERUMA!!!
pasirodo Utenos alaus skardbonkes yra pilstomos (turbut ir alus gaminamas) Estijoje… (pas kiuliamajas… Šypsena oi oi oi negeraj…uztat taip neskaniai ir geriasi…

na ir randi ka gerti! skarbonkes! ar tau buteliu truksta? taigi is skardines nei patogu, nei skanu. tas pats alus skardinej yra kur kas neskanesnis nei butely. o kai dar utenos geri… taigi svyturio reikia gert! Cha chaCha chaCha cha

Jo. Svyturys Gerai

skardbonkes geriau islaiko skoni ir aromata nei butelai…bet butelai iauge i krauja Šypsena wot

mano 2000 zinute forume!?!?!?

pritariu

2JONHY BRAVO ir ZUIKULIS>>>> sigiux88 yr mano pusbrolis Šypsena Šypsena Klaipedietis Šypsena myletik ir gerbkit ji Šypsena

Jeeee… Klaipeda RULZ Kietas

su juo irgi susimatysi…niu jis dar tik 11tokas bus teip kad nenugirdyt butu priwalumas…beto yra dar mazenis pusbrolis Liūdna jis bus 5tokas wat ka su tuo daryt???