nutrauke geriausia pasaulyje blizge

o per kur ten valas eina?

Šiaip jau prie kiekvieno egzemplioriaus yra pridėta naudojimosi instrukcija Mirkt Cha cha

Ohoho, kaip koks kalakolcikas, o kaina kokia sito malonumo ././.??

Atvirai pasakius nepamenu, bet ryt pasiskambinsiu ir parašysiu Nekaltas o valas eina pro apvalų lanką Liežuvis

tai viršuj kaip suprantu ir yra kalakolčikas, o atmušėjas apačioje?

TaipTikrai taip Taip Jūs Pone visiškai teisus Mirkt

tai pone, kada atvaryt i jeruzale pirkti tu atmuseju?

Nors ir dabar - kaina - 15 Lt Nekaltas Mirkt

O man blin nepastebesjus kad valas meskeres gale uzsisukes tik svyst ir pokst lekia mano RAPALA HUSKY JEREK Suspending vobleris Žliumbia

Kaip tai kada? Apakęs Dar321 su Masingu jau paskelbė, kad atvaryti reikia šiąnakt!

Peršasi išvada: nenori prarast masalo - rišk prie jo plūdę Mirkt Juokiasi Cha cha

taip Taip pirmieji atvykę dovanų gaus ir ypatingo alaus (suvartoti būtinai reikės vietoje) Mirkt Juokiasi Juokiasi Juokiasi

nenori prarasti masalo - netrauk jo is dezutes! nors kiti ir su visa dezute juos praranda, tai gal geriau nevezti niekur is namu Cha cha

Juokiasi Juokiasi dezute vel pilna - as, draugai ir bendradarbiai pasistenge is peties Juokiasitoki atkabintoja kaip siulo Dar321 samodelna esu pirkes kalvariju turguje pries 10 metu. is valties dirba gerai, nuo kranto be sansu atsikovot blizge Blogai, bet bendrai tai daigtas reikalingas. P.s. siek tiek reklamos. kas gyvena netoli karoliniskiu ar aplinkiniuose rajonuose, tas privaletu uzsukti i karoliniskiu turgeli (prie 5 poliklinikos). atsirado kazkoks liaudies meistras, prekiauja blizgutemis, sukremis ir pan. labai neblogos ir kainos dziuginancios nuo 2 iki 3 lt Taip

o tai kam tada tas kolokolcikas skirtas,atmusejas viskas aisku,o zvanas kam>?>??>

Buvau aš “pametęs” kokius 3 mėn. savo dėžutę su muselėm… jau galvojau viskas Žliumbia , bet atsirado va tada buvo.

Nutruko mano Car Batia samapalas ŽliumbiaToj *****oj Islauzo baloj.

Nu va, reiks naujam samapalui alksnio tinkamo ieškoti Juokiasi Juokiasi

Nifiga,sake vandeni turi nuleisti,bandysiu surasti.

Kai kurie patys gaminasi…