Nusprogo kompas. Reik patarimų (jau veikia)

čia netgi man per mandriai pasakei, gal galima aiškiau?Cha cha
low level format turėjai galvoj?

LLF - Low Level Formating…

geriausiai tam naudoti hardo gamintojų softus jei tokį išleidęs gamintojas… jei nėra tada gali tikti ir maxtorių formateris…

diskas skeltas, nenoriu viso suformatuot…klausimas ar tas softas duos pasirinkimą
p.s. kaip norodyt clusterio dydį formatuojant?

nea… šiaip net nelabai žinau kaip iki galo paaiškinti kaip tas vyksta… bet po llf tai hardas lieka tuščias tuščias… kartais llf ištaiso nelabai baisias klaidas… bet jei yra reikalingų duomenų tai tada llf netiks… nes jis formatina tik visą hardą… ir kaip jau pavadinime rašo tai vyksta "žemame lygmenyje"… todėl dar po to vistiek reikia hardą partitionint ir formatint ir įprastu būdu…

bet šiaip tai labiau ramus rekomenduočiau prasitestuoti dar…

Klausimas tai paprastas - kiek visokio reikiamo sh susikišai į C(siteminį) diską. Jei nieko - suformatinsi instaliuodamas …

Kiek girdėjau iš "bobučių" pasisakymų, tai tas LLF kartais ir visai hardą numarina?

supratau…llf netinka man tada…bandysiu dėl viso pikto memtest86 prasukt
Samot, ne aš tuo kompu naudojuos…

  1. jei neteisingose rankose jis - tai taip…
  2. jai teisingose:
    a) gerais tikslais naudojamas, tai yra labai reikalingas dalykas, bet sakoma, kad daugiau kaip 4-5 llf per visą hardo gyvenimą geriau nedaryti…
    b) jei naudojamas blogais tikslais, tai specialia technologija apdirbus paprastai hardai nešami į garantinius su pasipelnymo tikslais…

Mano 2 kompai su nusprogusiu HDD (bl samsungas). Tiksliau vienas su 2 HDD ir skirtingom windozėm. Sistemineje particijoje (kur vyksta visas veiksmas) yra bėda. Po chkdsk dirbti galiu beveik savaitę. Dėl administracinių problemų negaliu susikurti reikiamą kiekį duomenų perkėlimui. Memtestas sukosi kažkur 2 paras, bėdų nėra. Įtariu greičiau ne HDD, o MB. Visgi Asus MX serija …

įmečiau šviežiai windozę, panašu, kad problema išsisprendė…