nusisekes...

bet yra ir Čikagos uostas

Fiat 500 yra tiesiog kažkoks nesusipratimas Cha cha

O tai kaip apsiskaičiuot tą transportavimo kainą? Gal yra koks tutorialas internete sumestas? Nes sake iš havaju atsiplukdyti išvis sumokėsi 4 štukas tipo Cha chaČia turbut logistika taip veikia, yra kažkeli pagridiniai uostai, ir žiūri kiek km iki tū uostų yra nutolusi TP, nuo atstumo ir gaunasi suma iki uosto. Bet kaip sakė kad ten per daug neišauga ta suma. Nu šiaip logiška, ar ten 1000km traukiniu ar 1500km traukiniu… manau traukiniai yra pigiausias transportas iki šiolei Cha cha

Pigiausias transportas laivai.

aš vis dar negaliu atsistebėti rafiu… Apsvaigęs Cha cha tai per kieno tu accountą perki jis tau ir turi duoti lentelę su pervežimais. ble ble Juokiasi Juokiasi

Rafis kaip selas jau Cha cha nuo pernai jau vis išsipardavinėja ką užsipirkęs ir baiginėja perekupo karjerą Cha cha

nu idomus zmogus tas raflis, bet kokiu atveju na linka autoimport.lt/pervezimu-skaiciuokle/ labai abstrakcia kaina turesi, bet bent neklausinesi cia…

AGA33, po skuodos mane toks visai suzavejo:autoplius.lt/skelbimai/hyundai-i20-1-0-l-hecbekas-2017-benzina s-5822499.html

na stambiausias varytojas lietuvoje nemanau kad man dar aiškins kiek kas kainuoja. Gavau kodus ir džiaugiuosi, nx dar ten žmogui pist smegenis. Galvojau gal bus kur lentele, vat ir gavau kažką preliminaraus Geraivabale, perku sesei auto. Nori toyotos suv hibrido, nors užmušk Cha cha

Mrc>Highlander? Nekaltas ar CH-R? Nekaltas

kodus duoda, o tarifų ne, tai pagal ką atsiskaitinėtum jam? Paplepėkim Linksmybės