Nusirašinejimas

Aisku nusirasineju. Kitaip egzus sunku butu islaikyt. Ypac Matematine analize…

taip.daznai darausi spargalkes Šypsena

tai as ir sakau, kad visi patikejom Taip Cha cha

as kazkaip retai daraus tik tada kada tyngiu mokintis “juk ta ka ismoksi ant peciu nenesiosi” seip pati viska issprendziu ir dar draugei kita grupe parasau Cha cha bet nemoksliuke ir ne pirmune as…seip nuo sasiuvinio lengviau nusirasyt atsiverti ir nusirasineji(musu mokytojos niekada nemato) Laimingas o spargalu kiek turejau tai viena karta prigavo…nes ant galo taip nusirasinejau Drovus bet nieko nei balo nenumuse nieko…just good teacher Gerai Mirkt

darydavausi paruostukes , tam , kad lengviau info isimindavau jas bedarydama Drovus

80% - spargalke, 20% - mano protas

Nusirašinėju, jei nieko neišmokstu Taip Cha cha Per fiziką ant penalo užsirašau formules Gerai Cha cha Per kai kurias pamokas pavykdavo net sąsiuvinį per kontrolinį atsiverst Cha cha Cha cha Cha cha

paslaptis Cha cha

nu siaip jei pasidarau spera tai beveik niekad ja nesinaudoju kartais neiseina kartais ir taip prisimenu viska … Taip

dazhnaj Šypsena

Nustebęs

Tenka…bet retai Liežuvis

nusirasineju gan daznai, bet stengiuosi ismokti kad nereiktu nusirasinet Mirkt

kaip kada bet megstu spargalkes bet jau nebezinau kur jas kist!viska mokytojau jau perprato… Cha cha

spargalkes retokai bet siaip nusirasyt tenka. ir net per daznai.

praeitais moxlo metais labai daug nusirasinejau, dariausi shperas ir pnsh… na siais planuoju mokytis Cha cha

na is tikruju, kai jau pasidarau spargalke dazniausiai ja nesinaudoju, o kai jos neturiu keikiu save kad nepasidariau Šypsenataip dazniausiai buna del to, kad darydama spargalke viska ismokstu… Nekaltas

Nėra prasmės nusirašinėti, nes kada nors vistiek reikės išmokti (baigiamieji egzaminai), bet tada reikės daug daugiau negu kitiems, kurie mokėsi mokytis. Taigi aš vadovaujuosi šiuo principu. Angelas

Vadovaujuos savo protu, arba nusižiūriu nuo šalia sėdinčios pirmūnės :stuck_out_tongue:

pas mane grejciau ne spurges buna, kazkajp tingiu daryt as jas, rejkia bevejk tiek pat lajko sughajst kiek ir mokytis Cha cha taj kad nuejni i mokykla atsisedi i suola ir pradedi klausimu lietu sawo draugams sedintiems salia Cha cha Laimingas