Nusibodo

Ok, einam toliau… O ka pats gali jai pasiuliti? Ir ko tikiesi is jos? Ir aplamai, ar zinai del ko ji buna bangoi? Ar jos realibe sutampa su jos netinemis nuotaikomis? Gal kokia tragiska fraze, parasita per PMS, ir sukele tamstai sirdies audra, ir tiek? Mirkt Šypsena

Tuomet ir eisi, kur pasiustas Cha chaTiesiog eik “va bank”, juk nieko neprarasi, tik iliuzija Cha cha

___________________________________ …ką daryt ką daryt…arba uišdulkink ją arba saujon varyk Liežuvis Juokiasi

Kiekvienas pagal save…tu gal saujon varai, aš šiek tiek rimčiau į tai žiūriu. … nebėr gyvenimo

As tai Ginger senai myliu, ir zmona senai viska zino, bet jau susitaike. Nekaltas

kas susitaikė? jos abi?

Trise gyvenat?

nuo eik tu n******* dar niekas nemire Cha cha be to neskaudes Juokiasi

Kankinkis. Bet mačiau, yra tau čia pavydinčių Taip

Tikrai Š…

Ji renkasi. O kas TURI rinktis? Pavargęs

ui ui kokis mes nelaimingas Žliumbia Žliumbia Žliumbia-Vietier būdet s jūga…y lūna vzošla… -štože ty bleduga nočju neprišla… -neprišla ty nočju…neprišla y dniom… -dumaješ my dročim?..NIET!- DRUGYCH JEBIOM!Kietas

Jei vyras norės žengti dar vieną žingsnį, jis pakvies susitikti. Jei jis to nepadarys - reikia būti pasiruošusiai jį pamiršti. Iniciatyva priklauso vyrams - auklėjimas palieka savo štampus. Ir jei jis malonaus pokalbio nepabaigė kvietimu susitikti, turėjo tam rimtų priežaščių - n e n o r ė j o Šypsena

_________________________ kaži ar tarp šiuolaikinio jaunimo dar daug taip mąstančių merginų NekaltasNors tiesa pasakius man toks Moterispožiūris labai patinka Taiptačiau tos rimtos priežastys gali būti ne nenoras,o baimė būti atstumtam…ne visi gi tokie drąsus Nekaltas

Dabartinės merginos nori būti lygios su vyrais ir dėl to pražudo pačios save. O dėl baimių… Medžiotojas einantis į medžioklę, niekada nedaužo pagaliu per kamieną Šypsena

_____________________________ …kadangi medžiotojas nesu,man ydomu o kodėl jis nedaužo pagaliu per kamieną? O dėl medžiotojo?-na bent jau šios temos autorius tikrai ne medžiotojas MirktČia tu teisi-merginos nori būti “kietos” ir…argi jos panašios y merginas…žodis moteris bent jau man reiškia-švelnumą,meilę,grožy(ne vien išorinį),elegansiją,paslapty…o dabartinės Veee

Medžiotojas po savęs niekada nepalieka pėdsakų. Palikti pėdsakus reiškia, kas esi lengvai surandamas, susekamas ir pats gali tapti galingesniojo grobiu. Medžiotojas pirmiausia išmoksta pasirinkti tinkamą laiką ir tinkamą vietą parodyti save. Taip jis išvengia pervargimo, išsekimo, dirbtinumo. Jis pasitiki savo jėgomis, todėl jo niekad nekamuoja nerimas dėl kitų nuomonės. Jam svarbi vidinė paskata ir vidinio AŠ įvertinimas. Pirmiausia žmonės tampa aukomis dėl nepasitikėjimo savimi. Nerimas yra bloga būsena. Tad pasitikėjimą reikia ugdyti ŠypsenaNormaliems vyrams patinka normalios moterys Šypsena

Medžiotojas tai tas kuriam reikia vis naujos aukos…o normaliam Vyrasmanau pakanka būti savimi ir Moteriskuri tau skirta kuriai tu skirtas būtinai tave pastebės…kokia nauda,kad persistengęs sumedžiosi grobį-kurio panešti tu nepajėgus…Mano gyvenimo principas-jei kas nenori su manim bendrauti,jei per prastas kam esu,tiesiog nusisuku ir nueinu nesidairydamas atgal…einu tenai kur laukiamas esu…Paprasta ir efektyvu Mirkt

Jūs čia žiūriu visai į lankas nusivažiavot. Medžiotojai, aukos… Briedas kažkoks. Kam žiūrėti taip sudėtingai. Yra Vyras ir yra Moteris . Ir yra arba nėra tarpusavio trauka. Štai ir visa aritmetika. Jaučiu trauką

sveikinu įsimylėjus Tūsas