Nuotraukos su artimais zmonem ir ne tik...

Hmzzz…Nekaltas Ash taj laaabaj megstu fotografuotis…Cha chaTaip ir ne wienaApkabinimas, kuo daugiau tuo linxmiau… nemegstu tradiciniu nuotrauku: wisi grazhiaj sustojam, sakom cheezzz ir wiskas…VeeeVeee geriau, kokios linxmos, idomios TūsasTūsas

retai, o jie jau fotkinuos tai jau bet ka…
na bet reik pradet gadyt grazias fotkes,paskutini kart fotkinau savo Nora - suniuka Cha cha

siaip kad ir kaip bebutu keista savo seimos bendros nuotraukos neturiu Ne pati fotografuojuos taip pat retai…labiau megstu kitus fotografuotti…

megstu fotografuotis ir megstu visus fotografuoti Cha cha

as nemegstu fotkintis, nes kai veliau paziuriu i nuotraukas tai baisu pasidaroPavargęs dazniausiai fotkinuos su draugais per ivairias sventes. o su tevais nuotraukos net neturiu, nes ir jie nemegsta fotkintisNežinau

nemegstu fotografuotisNe

Retai fotografuojuosiNekaltas Anksciau kazkaip dazniau budavo, dabar is vis retai…NekaltasNustebęs Mane uz tat kai kas piesia…LaimingasCha cha

ziuriu cia net keli minejo apie indenus ir fotkinima…o nepagalvojot, kad senoves indenai tu fotiku nei mate, nei girdeje buvo…kazka cia painiojat… Cha cha seip afrikoj tie visi ciabuviai atseit nelabai nori fotkintis, nes pas juos butent ta ir sako…tipo pavogs ju siela… Laimingas

o man labai patinka fotografuotis …i nuotraukeliu prikaupus turiu jau be galo daug…tik va kai reikia kam duoti savo vienos nuotraukele …tai pastebiu kad viena fotografuojuosi labai retai Nekaltas …tiesiog dauguma nuotrauku is tusu ,svenciu ,su draugais ar seima…Širdis gal taip ir mieliau …Širdis

As megstu fotografuotis pati ir viena Flirtas

Ash tai labai megstu fotkintis aisku viena bet kartais tenka ir su artimaisais!!!Labas

Siaip nelabai megstu fotografuotis, nes nesu itin fotogeniska, ir gavusi nuotraukas daznai nusiviliu.Bet jei jau tenka fotkintis, tai smagu su draugem isiamzinti smagiausias akimirkas

Fotkintis megstu,bet niekada normaliai neisheinu.Visalaika kazhkox Baisu

fotika su savim turiu kiaura para 24/7. Nuotrauku pas mane tonomis, ir VISOS babkes vien tik ant ju teina… o siaip fotika pasiimu net tada kai jo nera kur isideti- vis tiek kur nors susigrudu. myliu fotika. myliu nuotraukas.

vien sededama prie kompiuterio galiu matyti 26 nuotraukas Šypsena savo,vajkino,sejmos,sesers su sejma,draugu ir t.t. Nuotraukos yra mano gyvenimo dalis…Man patinka buti apsuptaj mylimu vejdu,kaj liudna pasiziuri ir is kart linxmiau Šypsena