Nuospaudu gydymas

Pas mane tai ant rankos is vidines puses yra mazolis nemazas nuo vestuvinio ziedo,kazkodel Nežinau niekaip negaliu atsikratyt Ne
O tie kur ant koju … Cha cha tai jau pripratau kaip dalis manes,nekreipiu i juos demesio kol neskauda Liežuvis

mh Nekaltas gerą čia temą užvedėt, reiks pasinaudot patarimais Nekaltas aš irgi jau buvau pripratusi, ale, jei yra priemonių, tai galima bus pabandyt atprast nuo tų nuospaudų Drovus

Nuejau nusipirkau to tepaliuko - kol kas didziausias jo privalumas - labai nebrangus Cha cha vakare bandysiu ir ziuresiu ar rasiu ir kitu geru savybiu Drovus
Suprantu, kad geriau kovoti su priezastimi nei su pasekmemis, bet ka daryti, jei ta vienintele nuospauda pritryne “svajoniu batai”? Drovus man tai ji beveik ir netrugdo, bet mano Vyras kazkaip ja uzmate ir dabar bais susirupino - kuo cia mane gydyti Girtas tai kad nenugydytu, bandysiu pati Cha cha

dar gali buti problema - kad labai didelis mazolis, tada reiks ilgiau naudoti ta pleistra. Nekaltas

Man pedikiuriste pasalina nuospaudikes, bet tu tikruju tai nebebuna, buna sukietejimai del negeros pedutes ortopedines bukles.
Tai ir viskas.
Siaip tepu kremu padukus - kai kurios viecikes pasilupa ir vel pakieteja. Tadu jau einu i pedikiura. Cha cha