nuomones del KP prieziuros, dalyviu elgesio

grazu, ir cia pestis pradejot Nekaltas Rituli ramiai Taip kai kuriems zmonems tiesiog neimanoma isaiskinti, kad ju pasisakymai yra ne vietoj. Gali nors 20 tokiu temu sukurt. Greiciau tau paciai irodys, kad tu blogai moderuoji Taip

neprikaistavau moderatoriams, paprasciausiai padariau pastebejima ir parasiau savo nuomone. tikejausi gal kas nors pamatys ir pagalvos pries kurdamas kokia nors tema. sioje tomoje, kiek supratau, nuomone ir reikia rasyt.ne bet tiek to, forumas is tiesu yra tvarkingas lyginant su kitais Mirkt

o jeigu aš užsikabinčiau už olo minties ir pabandyčiau lyg ir juokais, bet lyg ir rimtai paklausti - Eolo_arfa, ar tai tave domintų? nenoriu vėl visos tos kebeknės iš naujo užvirti, nes kaip kuo tolyn į mišką, tuo daugiau medžių, taip kuo daugiau tokių diskusijų, taip tuo daugiau abejonių savo tinkamumu moderuoti, tuo prasčiau dirbam. ne, kolkas dar neatsistatydinam, nors mintyse tą jau turbūt ne kartą esame kiekvienas padarę. moderavimas vistik susijęs su šiokiomis tokiomis pareigomis ir permesti viską kažkam kitam būtų lengviausias variantas. o po pastarojo meto diskusijų ne kurie turbūt pavadintų tai tiesiog sprukimu. jei moderuoti eitų žmonės, tikrai turintys ir galintys ką duoti forumui, neabejodama perleisčiau jiems forumo vairą. kaip taisyklė gi, tokie žmonės pasirenka dažniausiai stebėtojo vaidmenį, o moderuoti eina žmonės, kurie tiesiog turi tam laiko. ir, kaip rodo praktika, nervų. būtų paprasčiau, jei olo ir į jį panašūs savo išmintį perduotų šiek tiek priimtinesne ir suprantamesne išraiška, na, bet visi esame individualūs, visi norime savaip išreikšti savo individualumą. taigi, jei yra tokių, kurie būtų pasiryžę darbais, o ne žodžiais padaryti tvarką forume, būtų malonu sulaukti jų pagalbos. kolkas išgirdome labai konkretų pasiūlymą konkretų asmenį padaryti moderatoriumi. sako, gerais norais pragaras grįstas. turbūt tų pačių gerų norų dėka ji nebesilanko forume. nesiryžtu vertinti, kiek praradome, bet ir ant kelių atsiklaupus neprašysiu sugrįžti. akivaizdu, kad pastaruoju metu atsiskyrė grupelė žmonių, kurių nuomonė, na, tarkim, pasakysiu švelniai,- nesutapo su likusiųjų. keliam baltą vėliavą ir pradedam svarstyti variantą priimti į savo tarpą naują moderatorių. kolkas labai konkretus pasiūlymas Eolo_arfai. ką apie tai manai? kolkas siūlome tiesiog prisijungti prie mūsų. jei nėra atgrasi pati moderavimo mintis, tik nėra priimtinas variantas prisijungti prie mūsų, galime svarstyti ir kitus variantus. na, nenoriu kalbėti už mus visus, bet aš tikrai nesu iš esmės prieš būti nukabintai ir ramiai miegočiau žinodama perleidusi forumo valdymą tai geriau už mane darysiančiam žmogui Labas

prie tos baltos veliavos ir as prisijungiu Labas Eolo_arfa , jei manai, kad musu keturiu jau butu per daug ar nepriimtinas prisijungimo variantas, tada - ar sutiktum keistis vietomis su manimi? Nekaltasjuk as pradejau sia kose apie mano nepasitenkinima kai kuriais dalyviais. taip pat atitinkamai mano moderavimas sukeldavo kai kuriu dalyviu nepasitenkinima. p.s. vkoia - kaip moderatore - puiki, todel apie jos pakeitima kol kas negali buti ne kalbos Šypsena Žvaigždė

Esu pamaloninta šiuo Jūsų pasiūlymu. Puikiai suprantu, kokios nedėkingos, aplinkinių nevisada suprantamos ir deramai įvertinamos yra moderatorių pareigos. Mane tenkina ir iki šiol buvęs mano statusas: dalyvio, stebėtojo. Maniau, kad KP apsidžiaugs, manes atsikratę. Negaliu garantuoti, kad reikiamu metu būsiu vietoje ir galėsiu palaikyti tvarką forume. Taipogi spėju, kad mano moderavimu daug kas būtų nepatenkinti ir visi nujaučiate kodėl… Norėčiau gauti kažkiek laiko pamastymams. Ar tikrai jums reikia tokio moderatoriaus, kaip aš? …ir olo man visai patinka…

zinoma, laiko Tu turi tiek, kiek pati panoresi Taip nors juk pasiulydami tikimes sulaukti teigiamo atsakymo Drovuso tai, kad Tau patinka olo rasymo stilius, tai tikrai nera Ne kriterijus, del ko negaletum buti moderatore. Tikrai, nei vienas is musu nenorejom Taves atsikratyti ir nesidziaugiam Tavo dingimu Nustebęs, kaip tik vertinam Taip Tavo turimas zinias, destomas mintis, Tavo patirti daugelyje sriciu, todel apgailestaudami, kad Tu dingai, bandome rasti kompromisa ApkabinimasDel laiko ir galimybiu - juk visi zinome, kad sios moderavimo pareigos atliekamos tik laisvu laiku, kuri nugriebiam nuo realaus gyvenimo pareigu. As inete bunu tik dienos metu, bet juk ne visada turiu galimybe stebeti kas cia vyksta, Domantas taip pat uzsiemes ir pasirodo nereguliariai tiek dienos, tiek vakaro laiku. O Tu, kiek esu pastebejusi, taip pat banguoji dazniausiai diena. Todel ir siulome prisijungti Drovus Labas laukiam Mirkt

Paskutinio pusmečio temos rodo ką kitą…Taip, žmonės sugebėjo prisijungti ir…prirašyti nesamonių. Kokių? Atidžiau peržvelkite temų sąrašus…Ir kas tas yra elgtis atitinkamai? Uždarysi tokią temą ir būsi apkaltintas jaunųjų forumo dalyvių ir jų “dvasinių” problemų ignoravimu.

Na visi deramai vertina savo kalbas ir deramai pasirenka, ką kur ir kada kalbėti.

norejau padekoti visiems dalyviams uz komentarus mano temose. daugiau cia nebesilankysiu Nekaltaslinkiu visiems isklausyti kita zmogu, pabandyti suprasti kito mintis. linkiu daugiau pagarbos kitiems ir tolerancijos. linkiu pries atsakant i komentara pagalvoti ar jis neizeis kito zmogaus. linkiu nelaikyti saves isminties kalariais, o geriau pasimokyti is kitu. aciu moderatoriams uz supratinguma ir puiku darba. iki Labas Gėlė

Gerbiu tokius žmones, kuriems užteko jėgų išbristi iš liūno ir užtenka jėgų apie tai garsiai kalbėti. Puiku, kad žmogus gyvenime atrado tai, dėl ko verta gyventi… Forume, kaip ir gyvenime - vieni pasidžiaugs kartu su Tavimi, o kitas pasityčios. Negi dėl to reikia pykti?

as nepykstu Šypsena as paprasciausiai visomis savo temomis siekiau gerio, bet kaskart gaudavosi kone atvirksciai. nebenoriu buti klaidingai suprasta. kiti sako, kad tureciau tvirtai irodineti savo nuomone, bet as ne to siekiu. tiesos neikalbesi, ja kiekvienas turi suprasti savaip Mirkt kazkada buvau labai arsi ir galedavau akis isdraskytu vardan savo teisybes. dabar to nebnoriu, taciau kitaip nelabai iseina.

Na, kaip ten sako: “gerais norais kelias į pragarą grystas” ir “savam kieme pranašu nebūsi”…Yra dalykų, kuriuos reikia argumentuoti, pagrysti…Akių draskymo prie argumentų nepridėsi Cha cha Kiekviename gėryje yra dalelė blogio…tas blogis net ir pačioje geriausioje temoje negali pagadinti temos esmės. Žmonės atsirenka tai, ko jiems reikia, kas yra beletristika ir demagogijos, o kas - paparasta logorėja.

mano temos visos argumentuotos ir daznai pateikti pavyzdziai jose. o atsiranda veikeju, kurie visa tema sujaukia kvailais pareiskimais, be jokiu argumentaciju. ka tokiam zmogui reikia atsakyti? kokias argumentacijas pateikti zmogui, kai kalba visai ne i tema, arba reiskia vien savo nepasitenkinima?

Tavo argumentas - yra Tavo gyvenimas ir Tavo patirtis. O kas nori, tą tegul kalba, neprivalai visiems atsakyti tuo pačiu…Šunys loja - karavanas eina. Kai žmogus neturi kuo pasigirti ar pasipasakoti, kai pats neturi analogiškos patirties - kas jam lieka? Tyčiotis…Už vieną muštą dešimt nemuštų duoda…Nei vienas nežino, kokie išbandymai, nuopoliai ir pakilimai laukia…Ir kaip kitiems, komentatoriams, seksis, snukiu įsitvojus į purvą atsikelti iš balos sausiems…

kitiems ta mano patirtis kelia sleiktuli ir as visiskai nesigiriu. Tu esi visiskai teisi, bet Tavo argumentas kai kam pasirodytu juokingas, nes yra zmoniu, kurie yra garantuoti savo ateitimi. pries ateiti mes visi lygus, nes ji svari, o pries praeiti ne. mano praeitis baisesne uz daugeli cia esanciu. tai ir yra ginklas pries mane.

Tavo ginklas yra tai, kad Tu sugebėjai atsitiesti. Dėl ateities nei vienas negali būti garantuotas…Ir kuo žmogus buvo tikrkesnis savo ateitimi - tuo jis skaudžiau nusivilia susidūres su sunkumais… Kiek pamenu, viena moteriškė iš vieno bananų šalies dievuko palydos buvo laisvo elgesio…Na ir ką? Tai buvo seniai…

zinai, Tu visiskai teisi. tik va mano nusivylimas ne tame, kad kazkas mane smerkia, o tame, kad kad ir ka parasyciau as ar kas kitas, visada atsiras tokiu, kurie bus “protingesni” ir padarys tave kvaile. as tikrai nekreipciau demesio, bet kai po keliu komentaru temos esme visai pasikeicia ir imama rodyti savo “erudicija”, o ne bandoma suvokti, kas buvo noreta pasakyti, tai noras toliau diskutuoti visiskai pranyksta.

sugalvojau, kad atskiroje temoje susideliosiu tai, kas man (o gal ir kitiems zmonems) nepatinka. kas mano manymu “praskiedzia” foruma, kurie dalyviai (mano manymu)ignoruoja nuo pat pradziu suformuluotus pageidavimus del forumo tematikos, zinuciu turinio, minciu destymo ir pan. si tema skirta ne diskusijoms, o faktams (1), kuriais remiantis veliau galima butu imtis atitinkamu veiksmu. Diskutuoti, reiksti nepasitenkinimus moderatoriais, ju darbu, reiksti PASIULYMUS (deja, ju beveik nerasta), reiksti pageidavimus - skirta Skundu, pageidavimu tema (2) (jos nuoroda taip pat Pasisveikinimo temoje). Rita

tai va ir pradedu nuo to, kad man nepatinka, kad olo temose pradeda plepeti “apie ora”, visai nesilaikydamas diskusijos tematikos. o jei ir parasydamas i tema, dazniausiai su perdeta ironija, cinizmu ir pasaipa. Matyt jis pamirses auksine taisykle - “jeigu neturi ką pasakyti, geriau patylėk” Nekaltas pavyzdziui tema apie kristolinius rutulius [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/4324 82.245-=(353719886](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/432482.245-=(353719886)


--------------- Temoje “Pralinksmekim. Kokios žmogaus savybės Jus labiausiai patraukia?” [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/4352 98.245.1-=(1746522709](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/435298.245.1-=(1746522709)

----------------- suprantu, olo, kad geriau jau as valerijona gerciau ir jei tureciau - skersa padeciau… butu ir man, ir Tau ramiau bei paprasciau gyventi. bet zinai, forumo priziurejimas mums ne siaip koks mokamas darbas, kuri padarei nepadarei bet visiteik visiems dzin, bet nuosirdziai norisi, kad jis nesunyktu ir nesusilietu su blevyzgu forumu ar diskusijomis Apie viska. Žvaigždė

tai cia as dabar, tipo, atsiprasinet i teisintis turiu? Drovusas galiu, jei tik tamstai nuo to lengviau pasdarys Taip Cha cha