Nuomone apie Kauno marias

čia jaunasai tėveli visą vasarą taip mariose: nakty dūzgia, o švintant viskas vandenin, net tiršta…Baisu
dabar įsivaizduoji, kiek ten maisto žuvims ApakęsGerai

visai patiko man ten zvejot, reiks pradet dazniau lankytis.

pranešiu, kai ten ešeriai-kultuvės pradės kibt TaipGerai

Gal žinai ar Ilgės ežere lydekos sukilo???

Ne, aš tik šviežią info apie Kauno m. žinau, apie Elektrėnus ir jų apylinkes…NeLiūdnas

Cha cha Na va, nežinai kas už lango darosi Nustebęs

[quote]
kukoc rašė:
visai patiko man ten zvejot, reiks pradet dazniau lankytis.

PritariuGeraiKauno mariose dar yra zuviesTaip, taciau atejes pirmoje pasitaikiusioje vietoje prie kranto retas ja pagaunaNežinau. !!!Todel manyciau (sava patirtis) reikia “rimtai” TaurėAluspabendrauti su vietine Vyras“fauna” ir reikalas aiskus…Gerai
Kietas Va ti viena beda turiuŽliumbia nepagaunu karpio virs 3 kg nors tu kaIgnoruoju, bet manau, kad reikes vaziuoti prie Kruonio HAE ir reikalas bus baigtasGerai.
P.S. !!!Siuo metu ne ten mariose lydeku ieskote…Labas

nu tai pasiimsiu nauja valti, atves varikli, busiu ir as “vietinis”Apkabinimas
daznai ten starkiauji ir eserius gaudai, ar balta zuvim uzsiimineji?Mirkt

kaip Kootas bandau karpioką suviliot, bet sėdžiu šalia to reversyvinio kanalo kur jus su diaboligu buvot ir, be to ,žinau ten visas duobes, kalniukus ir t.t.

Turi leidima is Kruonio Hae?

taip Kietas
nors aš ten jau labai daug metų ir taip gaudžiau, t.y. brakonieriavau NekaltasDrovus

daug kartu varydavau i HAE, bet leidimo taip ir nepasiemiau, galvojau kad toj backoj tik karosai ir tegyvena, bet kai pamaciau ka ten traukia taiApakęs

yra teke per 45 min ištraukti 5,5, 6,4, 6,8 ir 9,3 kg karpius Kietas
vat tau ir bačka
dabar, kai xebra nežinau kokiais keliais susiveikia tuos leidimus, greitai baigsis tas kliovas, pamažins žuvytės ženkliai… Liūdnas

kodel pamazins? O is kur tam kubile ziobriu yra, maciau vietinis buvo pritraukesApakęsTaip

daug kartu varydavau i HAE, bet leidimo taip ir nepasiemiau, galvojau kad toj backoj tik karosai ir tegyvena, bet kai pamaciau ka ten traukia taiApakęs

[/quote]

Osu kuo traukia ar matei?????????

iš kur žiobriukai, niekas nežino: nei žvejai verslininkai, nei gamtosauga…NežinauApakęs
aišku, kad apmažės, dabar, beveik kiekvieną vakarą apie 50 džigistų apstoję dusina nelegalius sterkiukus, tai čia tik dar pradžia tų leidimų. O kas bus toliau???

Osu kuo traukia ar matei?????????

[/quote]

su meskereŠypsena Ka tu turi galvoj?

Sadyvra> Kaip tu ple iskeli 10 kg karpi per betonaNekaltas

Kad ten kiek pravarydavau tik po kelis zvejus maciau, o leidimu bet kam nedalina gi, tai is kur tiek chebros?

na kai labai norisi, visko prigalvoji Liežuvis
turim tokius samčius-čerpokus pasidarę, vienas nuleidęs laiko, o kt bando tokį paršą įvairuot…Baisu va čia aukštasis pilotažas prasideda KietasTaip

dabar matysi vis daugiau ir daugiau ApakęsTaip
o kaip gauna??? Ieško pažįstamų, pažįstamų pažįstamų ir t.t.Nežinau