Nuomone apie bulvovezi ;D

na su vectra sitos tikrai negalima lyginti, mano nuomone Labas

auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=2121992 sita gal visai nieko. SMIR1USz> as tau draugiskai sakau, susikis tu tas bulves i sikna, jau atsibodes bajeris Labas

auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=2088381

Aciu uz nuorodas. Šypsena O bulves jeigu nusibodo, nesunku sugalvoti ka nors naujo. Cha cha

Bet man tie jusu Italai nelimpa, kazkaip geriau jau sita auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=2118330Šypsena

cia f-1 man atrodo omega… paskambink sakyk is bangos gal nuolaida padarys Cha cha

SMIR1USz , nori vietros? parduodu kaip tik, su galu, daug bulviu tilps, ant kopustu varoma!!!

96 metu ir 10k netraukia kaina. matyt kazkas bus negerai,nes minimum 18k turetu prasyt Klastasiaip is 2.6 tai traukos daugiau tikejaus , su bembeliu buvusiu i vienus vartus duhindavau atsiputes

SMIR1USz, tevas parduoda tokia omega 95 2.5 v6 ecotec. nera odos o daugiau visi navarotai.img22.imageshack.us/my.php?image=25192298yu3.jpgimg266.imageshack.us/my.php?image=53107300lt5.jpgimg99.imageshack.us/my.php?image=1002073zr5.jpgO sitos audi net neziurek . prasikeiksi su tuo 2.6 varikliu, problemu maisas konkretus. labai nevykes modelis. Trauka kaip 2.3 varikliu, sanaudos 2.8 motoro. Patvarumas kaip daewoo lanos. Pasiskaitinek audi forume, keikiasi spjaudosi visi Mirkt ir jie kainos ziauriai nelaiko. Jau geriau ieskok 2.8 ar 2.0 a6tos Mirkt ar netgi ta pacia 2.5tdi

tikrai kazkas negerai, net 18k euru neprasho, ledas gi ne masina… Gerai Mirkt