NUOMA: Ieskau vieno kambario buto VILNIUJE (istrinkit)

jeigu noreciau pas seimininkus, tai ir nuomociausi. Dar galimas variantas nuomotis su pazistamais 2 kambariu buta. Bet as noriu vieno kambario bute gyventi viena (be jokiu seimininku uz sienos ar dar ko nors…)

Taigi nuobodu vienai Nekaltas Isprotet galima Baisu Cha cha

Susirasiu su kuo gyventi vėliau Šypsena neišprotėsiu Liežuvis

uz 200 ash tau net kambario neishnuomochiau Šypsenauzh 350 l. gera kambari ishsinuomotum, o butui reik daugiau Šypsena

Pernai nuomavausi kambari 3 kambariu bute. Kaina 200 lt. Galejau kiek norejau viskuo naudotis. Šeškinėje… Be to, tavo pačios skelbimai buvo 220 lt už kambarį… o ne 350 lt

nu cia ir pasakai, mano draugai labai gera kambari be pazystamu uz 350 issinuomavo ir geram rajone netoli centro, tad nereik cia gasdint zmoniu.

Puga, tai ash 350 lt ir nesiulau…tiesiog yra ir uzh tokia kaina Šypsena

viktorija, kas uz tokia kaina yra? vieno kambario butas??.. na mano drauge taip pat iesko buto… Bet reikia nelabai brangaus… Vieno kambario buto… NA uz 300lt gali nuomotis… Jokiu ten didziuliu privalumu nereikia… Gali buti be baldu, tik, kad butu irengta virtuve ir vonia… Daugiau nieko nereikia (na, dar buitiniu prietaisu, kaip skalb. masinos ir pan.). gal kas nors zino gera varianta?? Butu gerai Baltupiuose, netoli centro ar Zirmunuose

Bunny, ji kalbėjo apie kambarį už 350 lr… labai gerą kambarį. O butas su buitine technika ir už 300 lt realu. Tik miestas kitas… Mirkt

PUGA, RIMTAI?? Eik eik… Vat yra butas Virsuliskese… Nuoma- 280lt berods (aisku neiskaitant kitu mokesciu)… Labai padorus jaukus butas… dar ir su balkonu istiklintu… Ketvirtas aukstas berods… Tai vat tau ir kainos… Šypsena Ir cia yra visas vieno kambario butas… Vat… Taip, kad gerai paieskojus galima surasti… Tik reikia paieskoti… Mirkt

Bunny help me tada. Aš ieškau iki 300 lt. |Nu nereikia man jokių skalbimo mašinų ir kt. Bet jei bus, neišmesiu ŠypsenaGal galėtum ir man padėti? NekaltasTikiuosi, kad skolinga nelikčiau…

PUGA, zinok nelabai cia lengva, tiesiog reikia daugiau skambinti… Nusipirk viena diena skelbimu laikrasti ir ne viena ir duokisa per visus… O i agenturas paskambinus gali susitikti apziureti bbuto, na gal net ir nusidereti… Cia jau reikia moketi ir deretis gudriai… Taip, kad linkiu tau sekmes… Na, mano darbai nera altruistiniai,… he he… Taip, kad padeti niekuo negaliu, nes man yra labai brangus tiek laikas, tiek telefono saskaita… Taip, kad PuGA, sorry, bet bent jau patarimu sulaukei… Taip, kad ketvirtadieni is pacio ryto begi i spaudos kioska, perki naujausia ALIO reklamos laikrasti (ir ne tik) ir duodies per visus numerius, tik graziai kalbek ir is karto suviliosi zmogu tau isnuomoti savo buta… Šypsena Uzsitarnauk pasitikejima, o po to jau viskas susiklostys i tavo nauda, net gal ir buto nuomos kaina sumazes… Mirkt

uz 300 buto nelabai…uz 350 skelbimu maciau, bet anyway didziausios sekmes beishkant Šypsena