~~~~~Nuogos mergytes~~~~~

Jis net neprisimena ka ant popieriuko parase Šypsena

setonas, per ruka ar ne per ruka svarbu, kad atsimeni Šypsena

Matosi Mirkt Tik nzn ka as ten rasiau ir kada rasiau. Ir kaip per ruka tave vinona atsimenu Cha cha Isvis kaip jau minejau lievas meetas gavosi Ignoruoju

Setonas, o tu kazka rasei Nekaltas kazkaip nesimato Nep.s. raraz, miauksiukas, as prisiminsiu ka man pazadejot Taip

Reiskia gerai jau isgere buvom,kad nepamenam Cha chaTu tai rasei kazka,o as tai isviso pyrma kart matau Cha cha Cha cha Cha cha

Blin, nemaciau!!! Ka as ten prirasiau kas uzsifruota??? Cia kazkokia konspiracija yra, jaucia negera mano sirdis!!!

Geras Cha cha buvau myte o sito daigto kaip ir nemaciau Šypsena

o as savo vienintelius 10 perlu per bangos gimtadieni kazkam atidaviau Žliumbia

dzukeida , su mano atvaizdu Apakęs ai tiesa, prisiminiau Juokiasi Juokiasi

ei o dar gal nevelu, ir as noriu pasirasyti, galiu dar ir papaisyti, tarp kitko kazkur palikau 10 perlu supaisyta, bandziau nupiesti nauja dzuka per meet’a, bet kazkur nusedo tas banknotas Nekaltasjei surasiu imesiu MirktGRAZINKIT MANO 10 PERLU BANKNOTA SU DZUKO ATVAIZDU Žliumbia

Vo blyn, pirma karta matau shi daikta, o mano rasyta Apakęs…Geras Girtas Šypsena

a tai ka is tu perlu daryt??

Kita kart ant tikro reiks rasyt Cha cha

hm…nu gal ir nieko… Cha cha Cha cha Cha cha

uzsidirbt reikia Cha cha

hm… atejusiems dalinau skaityk wisiems… is pradziu… o paskuj paimiau wisa kruwyte ir dawiau pazert ant stalo… buwa pilna… keli simtaj ju ten… wieni alu wale net su perlais… kiti i kisenes dejo… reikejo ir tau keleta nusigriebt… as nekaltas kad negawaj, o jej noresi jep… per kita meeta duosim… Laimingas

jo varykit i vilniu mes kaune jau buvom reiks kad abendra vilniu skaunas meet’a padaryt Cha cha

vinona per sekanty meeta duosim… Šypsena

a tai kodel as atminciai tokio Ne negavau Liūdnas kaip ir pirma karta “Noriu susipazinti” meete buvau Nekaltas

Na wa kam dabar kaune naudojam bangos gimtadieni uzdirbtus perlus, naujokam duodam atminciai… ir wietoje cigareciu pakelio… rasomes ant bangos 10 perlu banknoto Šypsena Taciau, kaunieciu mytas man ganetinaj brangej acejo netgi 600 perlu… Šypsena Butent tiek isdalinau visiems… Bet swarbiausia meetas pawyko, aciliepimus jau skaitet manau… O as gryzes is keliu sawaiciu off line’o stai ir sia fotke indejaw… Laimingas (Parasai yra ne wisu dalywawusiu meete, bo ideja buwa siek tiek paweluota! Na bet organizioras buwaw juk ne as o Raraz Šypsena Bet zinoma as kaltas… o kampeli uzsifruota Setonas_23 linkejimaj Aajuj… kokie, newiesinama!)