nuo balandzio 1 d. naujos taisykles

na kaip jums naujos taisykles, ar kas nors jau buvo pagautas kalbant mobiliaku? Cha cha

pasirodo negalima bus vairuojant kalbeti mobiliuoju telefonu, todel jau nupirkau ausines su mikrofonu. bet kokia NESAMONE. kaip nepatogu, visalaik tos ausines (tiktai i viena ausi Cha cha )iskrenta man is ausiesLaimingas nezinau kaip cia reikes priprast…Nežinau jauciu visai nekelsiu ragelio vairuojant Ne

ausu nauju reikia, o ne ausiniuCha cha Taip

as manau, kad ir toliau sau visi sekmingai kalbes Taip

TaipTaipTaipJuokiasiJuokiasi

O kas ten sužiūrės ar aš kalbu ar ne … prie o pamatė policiją diržus gi prisisegam … (na, jei iš toliauCha cha) tai va ir su telefonais tas pats…

o kokia baudabus zinoma ar ne?

Nu ka teks didesnes ausis isitaisyti

Cha chaLiežuvisMirkt

greit dar keliu policininkai ne to prisigalvosCha cha bet gerai daroTaip man saugiau bus gatvemis vaiksciotCha cha

Nu nzn, normaliai ta ausine laikosi, jau senokai naudojuosi, nes daznai reikia kalbet mob. tel.
Matyt , perkant reikia matuotis Nekaltas

Nauji zakonai…Laimingas O jei rimtai - tai gali savo automobilyje ysirengti automobiline laisvu ranku yranga. Kainuos, bet jei automobilis Tavo, tai jauchiu, patiks. O jei automobilis ymones - reikalauk, kad yrengtu…Drovus

Clarissa aktyvuok balso pashta: "Shiuo metu su Clarissa nera galimybes susisiekti, laikydamasi keliu eismo taisykliu, prashau palikti zhinute po signalopyp…" Cha cha

…aha reikia Taip, man prashom 39 ausiniu ishmera Cha cha
Bliamba Pavargęs, jauciu rytoj verksiu, nes kotai itartinai per gera nuotaika pas mane.

3-ia nakties, ka tu veiki espoApakęs
Tu eini miegot, vos ne kai as keliuosi, maziau siaubeku zeeekTaip
O jeigu rimtai del tu ausiniu, tai anejokia ten ismiera, taigi musu ausys nevienodosCha cha. O beto tas ausinukas irgi nelygu kieno gamybos, dydis jo skiriasiTaip, vat apie ka galvojau, kai sakiau, kad reikia pasimatuotiLiežuvis

Kai nuotaika gera tai norisi ja ishlaikyti kuo ilgiau Liežuvis
Ash puikiai suprantu ka tu turejai omeny… . Man shove i galva ausiniu ishmera Cha cha, na nzn…, man kazhkaiptai tas "pamatuoti" asocijuojasi su batais Mirkt

p.s. 6-ta ryto, ka tu veiki Rugille? Apakęs Liežuvis

espo kelinta nuejai miegoti?

As keliuosi puse 6 TaipLiežuvis. Taigi sakiau, kad einu anxti miegotLiežuvis
Bet kai paskaiciau dar karta "pamatuoti", na zinai ir man tai panasu i batu ar rubu prisimatavimaJuokiasi

Ash tai manau, kad teisinga taisykle, nes vairavimui nepadeda mobilus… Kas del komforto, tai jo. Jis bishky nukentes…

ot kur "ciekava zosia" Cha cha, shiaip ta zhinute buvo paskutine, gera nuotaika palydejo mane link lovos Tūsas

o ash jau maniau kad man stogas pavazhiavo Cha cha

As manau, kad jis pas tave kaip tik vietoj, ten kur ir turetu butiTaip
nu buna, kad kai kam ir pavazhiuojaCha cha