Numire m55.Kas gali but?

Bandziau unlockint idejes kito mob backupa su freia10.Viskas lyg ir pavyko,bet m55 neparode jokiu gyvybes zenklu

greitis gal nusimusé irasymo. pareguliuok ir is naujo imesk

As tai kai buvau uzlauzes telefa tai perasiau kito telefo softa ir eeproma ir tada su frea padariau unlocink ir siaip ne taip prikeliau telefa is numirusiu.Pabandyk dar karta!

Kieno greitis galejo nusimust?Unlock darant imti direct unlock no map saved?

Dabar ramiai paklausyk, kaip man su draugo m55 buvo. Užlinko, net neįsijungė. Nu čia viskas aišku:išprakaitavau, mintyse nuostolius pradėjau skaičiuoti… Visa tai - ne esmė. Bandžiau įrašinėti ff iš ineto su m55tools. Rašo iki galo, bet ne visai. Prie pat galo sustoja ir nesusiaktyvina m55tools mygtukai, kad rodo, kad ne iki galo įsirašė. Taip dvi dienas jį kankinau. Tada Toy patarė įdėti kitą batarkę. Įdėjau kitą (pilną) batarkę. Atsinešiau kitą m55, iš jo su m55 tools ištraukiau ff ir ee. Pirmiausia tą ff įrašiau į mirusį telefoną, po to ee ir neįjungdamas telefono padariau Unlock. Telefonas giliai įkvėpė oro ir ėmė veikti Šypsena . Juokingiausia buvo matyti klonuotą telefoną. Jei vis dar dreba rankos, rašau punktais.

  1. Susirandi kitą m55.
  2. Su m55 tools iš jo ištrauki ff ir ee.
  3. Į mirusį telefoną įdedi naują batarkę.
  4. Su m55 tools rašai šviežią ff, po to ee ir nešjungdamas spaudi Unlock.
    NU PRIVALO SUVEIKTI.
    Viską daryk nuosekliai, nejunginėk telefono. Visa bėda - kad jaudiniesi ir ką nors darai paskubom. Kito gedimo čia nėra. Tik jei telefonas nereaguotų į paspaudimą, tada reikėtų galvoti apie testpointą.
    Nepamiršk, kad viskas turi būti daroma viena programa: m55tools, nes su V_Klay man nepavyko.
    Parašyk, kaip einasi.
    AUGIS

Blyn snd vklay nebereguoja i mygtuko paspaudima.Su juo nieko nedarem.Kas galejo nutikt?Baisu

gal klawiatura pasislinkus ir nereaguoja… nu nzn… o gal aks su bootcore… Liūdnas

Daryk kaip sake Augism. Ir turi weikt. Ne wiena tel su m55tool ir siemens eeprom tool prikeliau is negyvuju!

nebutinai su viena programa as su v-klay yrasiau ff ir ee o su m55 tool padariau unlocking ir viskas veike.

Faustux, ar skaitei savo privatą? Vakar du kartus rašiau į forumą, kažko neleido man paskelbti savo patarimų, tai įmečiau Tau į privatą.
AUGIS

Skaiciau.Dar neturejau progos prie ineto prieit,paziuret apie testpointa.Siaip is manes nekoks elektrikas…

Nu negaliu patikėt, kad neina. Ar kabelis tikrai geras? Bandei iš kito telefono su juo ff ištraukti? Ar tikrai patikrinai bateriją, kad pilna? Neleisk, kad protą knistų kokie nors gerai nesusilietę kontaktai: pratrink juos trintuku. Pažiūrėk į mirusio telefono kabelio lizdą: gal ten kokie pinai užsilenkė (man taip su C25 yra), nes galiu pasakyti, kad Siemensu pinai labai patogūs skaičiuoti, bet nepatvarūs. Aš tai net išsiardyčiau telefoną ir prijungęs kabelį su testeriu ar kokia lempute pasitikrinčiau, kad kontaktai tikrai gerai liečiasi, nes su vienu nelabai geru kištuku man taip buvo. Be to su vienu telefonu ėjo, su kitu - ne.
Man tiesiog nesitiki, kad galima taip užlenkti, kad nereaguotų į nieką. Peršasi išvada, kad per greitai nuleidai rankas, o sprendimas turi būti paprastas. Rašyk, ką darai ir kaip sekasi?
AUGIS

Perskaičiau, ką anksčiau rašei. Matau, su V-Klay dirbai. Man V-Klay 2.6 versija nepatinka, nes nereaguoja į raudoną mygtuką, todėl kai prašo jį spausti, ištraukiu-įkišu kabelį į telefoną. Tada viskas gerai. Ar bandei programas siemens eeprom tool, ksie, frea, galų gale išsitrauk iš Ineto MigKx45. Nenurašysi su ja ff, bet nors pažiūrėsi, ar tikrai nereaguoja į mygtuką.
Rašau Tau todėl, kad kai man taip buvo atsitikę, labai nervinausi ir daug ką dariau paskubomis, net skaityti patarimų "nebuvo laiko". T.y. tokia būsena, kai skubi viską atstatyti ir darai klaidas. Prieš ką nors sugalvojęs daryti mintyse apgalvok, ką darysi ir veik nuosekliai.
Meistrui leisk užsidirbti tik tada, kai tikrai tikrai viską išbandysi.
Tokia pati situacija man buvo lygiai prieš metus su S55, bet palauk: jie buvo tik pasirodę, jokių flasherių nebuvo, todėl nešiau į taisyklą ir po savaitės 40 Lt palengvėjusia pinigine atsiėmiau.
AUGIS

Kabelis usb,bet tikrai gerai veikia flashinant.4 m55 ff tvarkingai buvo nuskaites,is a55 c55 padarem,viena m55 atgaivino,kai buvo bzzz,viskas ore.O numirelis neregavo nei su vklay 2.5.42,nei su freia,nei su freia10,nei su m55tool…Del subiniuko kistuku tai bbz…

Prieš mokant bapkes meistrui išbandyk COM kabelį. Kad pačiam ramiau būtų. Nepamiršk, kad šis telefonas sugedęs, o anie, kuriuos traukei su USB - buvo sveiki. Čia tikrai gali būti niuansų. Kiek atsimenu, Tu iš Telšių, ar ne? Jei važiuotum pro Radviliškį paskolinčiau savo COM kabelį su papildomu išoriniu maitinimu, pajungtu nuo PS2. Vienu žodžiu privalai viską išmėginti. O jei ne, tai Šiauliuose, Projektavmo centre - pas SIGI taisymas…
AUGIS

Jo,is telsiu.Siaip tas usb krauna mobilu,tipo kaip pakroveja gali naudot.Buvo netycia pratryntas ff m55,tai viska atstaciau,nu sakau laidas zjb.Is pradziu jau mires m55 conectinos prie pc,bet per nakti nusibaige.Blyn neturejau ta vakara m55tool…

Pasikartosiu, bet siūlau išbandyti COM laidą. Sutik, kad USB ir COM - ne tas pats.
AUGIS

siulau daryti dirbtini kvepavima Taip jei neatsigaus kviesk greitaja DrovusTūsas

Faustux, parašyk, kaip ten toliau vyksta reanimacija. Ar apskritai ką nors darai? Širdžiai nuraminti gali pavartyti mano temą, užvestą praeitais metais: http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/199707.46
3-=(1390953704

AUGIS

<p>Jau mires paskaityk</p>