Nuleakinta Stalker Alpha versija!

aisq
Visus su naujais !!!LabasAlus

Baigiau imest Tako Ftp.
Seip geimas ant 1024x768x32 varo nuo 20fps iki 60fps Šypsena kaip alpha skaityciau neblogai Šypsena
Su naujais!

ymesk y koky kita ftp Šypsena

heh losiau yra keli zombiai dar keli kareiviai kurie mane nusaune Šypsena begiojant nelagina bet pasiemus greizery ir pradejus saudyt bisky lagino Šypsena bet naujo kompo laukius vistiek Liežuvis

Wow, vo tau ir naujieji Šypsena Valio einu ieshkot per edonkey gal jau rasiu…

kiek ziurejau pilna linku edonkeyŠypsena pats baigiu jau per bittorrent siustLabas

kam rejk galiu y lt ftp uploada padaryt Šypsena

metu y sita nelyskit Šypsena kai bus parasysiu
ftp://midi.ppf.ktu.lt/incoming/kiti/

o gal kas zinot kada tiksliai pasirodys stalkeris?

nu va uploadinau y ftp://midi.ppf.ktu.lt/incoming/kiti/
folderyje stalker alpha 9partai bisky per daug uploadinau to stalker folderio nerejk tik tu 9partu Cha cha siuskites Gerai

Parasyk tikslu linka, nes dabar kolkas nelyleidzia…Šypsena

va foto prie temos:
http://www.banga.lt/admlt/2club.club_f_reviews/201.72031.387…-=(15445
16069

Mirkt

pilnas servas matyt siunciasi Cha cha nu prisoconectini per sia linka kur daviau aini y foldery stalker alpha ir siunti Šypsena

http://stalkerbeta.by.ru/sbeta.htm galima ir ish chia pompint…geijmas taij cool…bet net ant mano kompo stabde retkarciaijsApakęs

Imechiau dar viena adresa i warez tema Mirkt

Pzdc kokia grafika, ne kitaip Apakęs Ir kas linksmiausia su savo kompu ishlauzhiu 70-80 FPS Apakęs (a2500+@3400+ ir r9800pro) O ypach kai pagalvoji, jog tai alpha ir dar su tokia nerealia grafika Apakęs Apstulbes sedzhiu Šypsena

jo zjbs Vir2 patalpink foto as su savo senuku daugiausia 30ispaudziau Cha cha maziausiai 15 fps

As taip pat galiu pasakyt - NEREALU Apakęs Aisku ant mano grabo biski sunkokai eina, bet nieko, kai nusipirksiu nauja video, atsigriebsiu…Cha cha
Tam map’u, kur lietus lija, man mazokai fps, tik ~12…Liūdnas

Ale zhiuriu ginklu garsus savu pasivargino sukurt ir "pasiskolino" ish cs Juokiasi

jo sita ir as pastebejau ypac pistoleto Šypsena