nudazyta

Siaip nusimest nesunku bus kad ir 2vnt 255 padangas, Nezinau kaip jausis ant vairo tas plotis, bet kazkodel galvoju bus diskomforto. Turesiu ir as 4 asmenu pasidedejima trumpa, kaminuka irengines, burzuikes ižiebimas nusimato Cha cha

Rychka a tabe p1sa? Kalbino kazkas? I tema nesugebi nuvempt? Sixeri ■■■■■■ evaldo kabancius

Mes savaitgali irgi,dvi seimynos i sodyba labanore Šypsena Taurė Kiaulė Girtas

Qwasas, argumentuok Nekaltas Gerai

Rafi, kaip ir normlu klausima uzdaviau, lyg nieko neminejai niekados, kad turi sodyba. Ko toks irzlus, nebedziugina 5lemu vertes projektai?

RM, 2014m 3tdi a8 190kw.kokie kasiakai, ka daryt nupirkus, kad uzbegt įvykiams uz akiu. Ka grandines pas tuos motorus?

loxas - perskaičiavau - 12 lemu paliko(nes lentelę blogą užsakovas atsiuntė), tik ugniaatsparinimas ir izoliavimas. O dėl sodybos, niekaip nesurišu, koks tau skirtumas turiu sodybą, sodą ar tiesiog užmačiau kur nenaudojamą 10a ir apgaudinėsiu xebrą kad tai mano? Nekaltas

Ziurek kaip nori, bet fankluba turi Cha cha isvaziavai dviraciu i kaima ir kibo iskart i klesnes Juokiasi

Lokatorininkas, termostatą!

Keistas mužiko noras viešame forume privatumo ieškoti. Cha cha

Vuo batkos ruporas is BY Cha cha kiek jų ten yra?

Auri, gerbiamasis, vėl tu lendi į eterį? Nu ką man tau padaryt, kad ignoruotum mano žinutes? Prišikt ant q7? ar apatinius menesį neplautus padovanot? ČIa logika tokia, jei paklausiu kaip autobuse išsimušt talonėlį, tai atėjas žmogus sakys, tu ką, autobusa nusipirkai? Ar autobusistu pradėjai dirbt? - NE, man tiesiog bilietėli reikia pasižymėt Girtas

Girdi, mužike, tu įsisavink, kad man tavo kažkokie norai ir pageidavimai yra apsoliučiai po dauginimosi organu. ŽliumbiaNepatinka, kas yra viešas forumas - nerašyk čia. Girtas

Gerai pedofiliškas išsigimėli. Gerai

Juodas tvarius iš šiknos neiškrito tai rašant? Cha cha

Is kur gausi menesi neskalbtus apatinius? BaisusJei paklausi, kad kaip issimušt bilieta SAVO autobuse, tai paklaus zmones, ar nusipirkai autobusa. Naturalu, kad paklausi ar gali sadet SAVO sodyboje, tai automatiskai kyla klausimas, ar nusipirkai ja? Paplepėkim

Variklio ir automato, bent senoviškoj taip būdavo

Einu namo- nusipirkai? Galvojau zmogai progresuoja, pasirodo Ne

Rycha, toks gudrus, o savo termino nežinai. Savo, gali būti daiktas ir tada, kai jis yra tavo žinioje, pvz išnuomotas. Taip pat savo sodyba, šiuo konkrečiu atveju gali reikšti jog ne viešoje vietoje, o privačiame plote(nesvarbu jis mano, draugo, meilužės ar perėjas mano nuosavyben 5valandom)

Viras priusus dalim fb pardavineja, siuncia pastomatais. Reikia stebet ta grupė, jauciu bus bajeriu Cha cha