nu padiskutuokit apie bmw

Reagara, mano metu esi o kalbi tokias pievas. geda !!! darkart sakau-gal kaltos padangos kurias nusipirko pries 15min akropolio ermitaze ???

Reagatorius, o tu nezinojai, kad kai suo neturi ka veikt, jis pautus laizosi. Nekaltas

dr, Blogai

Helis daznai stebi sunu elgesi, sunu psikologas GeraiO gal kaltos ne padangos, o nupirkstas naujas vairas, geras sukibimas su delansi ir net nepajaute, kaip uzsuko? nusisneki Koda…

Vakar per lietu irgi netycia teko taip pasivazinet, padangikes jau ant ribos Pavargęs

MrCyBoRg | 09-07 15:48 dr lengtyninka ------------------------------ MrCyBoRg | 09-07 15:51 dr> akujibenas modero elgesys… -------------------------------- 3postas i sali,eisi atostogaut…jei nori ka pasakyt ar siaip pacypt,yra moderatoriu tema,ten tu prie tu nuskriaustuju ziuretumeisi visai neblogai. taskas…nematau prasmes test UfffRagatoriau>na vos ciuztelejo sikna,bmw su galingu varikliu nesunkiai ta daro,net nelabai tikiu,kad cia bande dreifuot,tiesiog gal per daug uzmyne anglies ir tiek…per diena tokiu ciuztelejimu gali prisiziuret N sykiu…o jei jau nupis mane kas prie stajankes,tai nupis…toks matyt likimas

Drako, ne tave kalbinau, jei ka. Nekaltas

cu>?..

Reagatorius, situacija tokia - šviesofore žalia korta į kairę jau mirksėjo. Bmw, nenorėdamas laukti iki kitos žalios davė ciūgo. Šikna slystelėjo, o tu turi laiko tokioms nesamonėms, kad dėlioti video. Čia rwd, būtų keista, jeigu nė trupučio neslysteltų.

kad cia nieko nebuvo, apie koki jus drifta kalbat, jus gal debilai nx? cia tiesiog jei slapia pas mane visada taip susiubuoja masina davus daugiau gazo, o toliau isijungia ESP.

mergaites niekados nevairavo bmw… Labas

bande dreifuot, tik pritruko smarves simakui. dar savaite apsilimo su slyvoku ir duosiu dreifo Šypsena reik palengva prisipratint nuo 66kw prie 210kw Šypsena

Rafinuotas Gerai inese aiskumo

Rafinuotas gerai sustatei visus taskus ant Y Gerai Riagara, i 15min nusiuntei video?

Beje atkreipkit demesi i autoriaus varda youtube Cha cha

siaip jei jau uznestu per daug nei planavo, nors ,kad taip atsitiktu greitis turetu but bent padvigubintas, tai jis pradzioj skristu ne i stotele, o kabintu salele kaireje puseje, tada rysium su dideliu greiciu vel mestusi i desine, bet tiketina, kad tada dar sugebetu atlauzt vaira i kare… zodziu beveik esu tikras, kad jo kelione baigtusi kaireje puseje i kuiria ir suko. Bet aisku viskas ne prie tokio greicio ir bet kokiu atveju miestas tam ne vieta. Nors kaip sako kuris be nuodemes meskit i mane akmeni Cha cha

bobučių kalbos iš fotopolicijos. “stotelės pilnos žmonių” …

Raimukas, bet prie didesnio greicio jis atsidurdu 1 juostoje…

tik beda , kad nebuvo nei slapia, nei palyta…o i 15min tai be abejo , juk tauta turi zinot savo didvyrius …

kai as per dideliu greiciu ant slapio nusirasiau i bortus, tai nusirasiau i vidine posukio puse.