Nu ką, išsirinkom PAKSĄ...

Uz ji ir balsavau… Taip Gerai Adamkus mirshta… Nekaltas

da visi jie niekam tike geriau butu isrinke maneCha cha

jop jau geriau jis nei tas senelis Šypsena

Mylinti sirdute ir visi kiti kurie uz pakasa jus bent primetat kiek dabar nesamoniu bus? ar primetat kiek is jo pazadu realiai imanoma ivykdyti? nemanot kad ka nors jam daryti nepakanka politinio svorio jis gi ismestas is visu partiju nieks jo nepalaikys vieninteli gera dalyka lietuvai jis padare kad nenorejo pasirasyti wiljams sutarties o visa kita nematau jokio jo darbo apart pjovimosi su visais kaskaip sirdim jauciu kad musu naujas prazidentas pridirbs kai reikalas prezidentas gi pemnsiju ir atlyginimu nedidina jis i ekonomika beveik nesikisa prezidentas yra valstybes veidas gal kas paneigs mano zodzius kad pakasas gaudosi geriau uz adamku uzhsienio politikoje? nemanau! o gal jis koks nors habiltuotas ekonomikos mokslu daktaras kad galetu lietuvos ekonomika pakelti irgi taip nemanau nebent pakels i kitu kisenes lietuvos biudzeta ir ES finansavima o kad jis jaunas tai koks skirtumas perdaug jau prisishikes tokiuose jaunuose metuose tiesiog prezidento kede jam patinka nes jo niekas ishmest lengvai negali kaip iki siol visi dare zinot nuosirdziai gaila musu lietuviu tauteles kuri sitaip iesko naujoviu vargu bau ar tai kuom nors pades musu dabartiniai demokratijai reikalingas stabilumas o ne huine kaskokia primeskit keisis visa dabartine valdzios struktura i nauja o naujai adaptuotis minimum keliu metu reiks ir ****malizmas bus ai eina tas prezidentas velniop nervai nebelaiko
susinervines Krapshtumas Piktas

NUMUSHK PAKSA-ISGELBEK LIETUVA Cha cha

nors man asmeniskai px Angelas Cha cha Cha cha Cha cha

Blogai Pavare reklamos ( dar priedo neteisingosNe:" Lietuvoje bus tvarka!" Kad nuo Prezidento praktiskai niekas nepriklausoNeNekaltas…) o zmones isrinko…Ne Nu ka padarysi…Nekaltas Bet as manau, kad Lietuva geriausia atstovaves butu AdamkusGerai Inteligentiskas zmogus, nuvaziuoja i koki susitikima su kiekvienu Prezidentu vis kita kalba susisneka, pazistami ten jo visiNekaltas O tokiems jauniems ir energingiems lakunams kaip Paksas manau vieta Seimo Pirmininko arba Premiero kedejeTaip Va tada ir galetu savo tvarka ivestTaip

Paksui turetu kas nors trinktelt per galva kad paisdarytu neveiksnus Baisu Baisu
Tada gal zmones susiprotetu ir nubalsuotu taip kaip reikia

Nu bent ant tu kuriems iki 18 pykti negaliu Gėlė

GEDA GEDA GEDA… Piktas kazkaip to visiskai nesitikejau… nustebino… ir tikrai nemaloniai Ne

Nu man tai kas…Nei balsavau…Nei rupi man…O siaip nemanau kad ka keistu jis atejes i valdzia…Bangos vis tek nepanaikins…TaipNeTaip

man Paksas nepatinka… daug zada, bet mazai darys… nenustebsiu, jei po kokiu metu atsistatydint sugalvos Laimingas

nu mano manymu adamukus butu geriau atstovaves lietuva. is tikruju juk prezidentas daugiausia vykdo uzsienio politika. o gal kas gali paneigti kad adamkus ja gerai vykde? paksas jam niekad neprilygs. kad jis bent puse tokios inteligencijos turetu kaip adamkus… pastaruoju labiausia buvo nepatenkinti provinciju zmones. taigi ka jis gali pakeisti jei nuo jo sitoj srity nedaug kas priklauso? iki prezidento posto paksui dar mokytis ir mokytis… isvis jis laimejo tik todel kad sukiso milijonus i rinkimine kompanija… o del adamkaus amziaus… kol jis sugeba gerai dirbti nesvarbu kiek jam metu… cia mano nuomone…

Manyciau kad turejo laimeti Adamkus.Juk jis nors senas bet proto daugiau nei pas ta "Allwaisa su sparneliais" skraidanti pakseli… Tik ir skraidys nieko gero neveix.Be to taip pasityciojo ish prazidento Adamkaus…Manau jis pienburnis ir jau anksciau laiko suvaikejas…Labas

nu as pirmame rate balsavau uz adamku bet dabar balsuociau uz paksaKavaTaurė
uz paksa

bl visiskai sutinku,jis nesugebes valdyti valstybes ir dar del tu pazadu jis zadejo padidinti algas,bet juk tai ne prizidento valioj,na nebent jis pasididins tik sau…
Uz ji balsavo vien kaimo zmones,kurie apie politia visiskai nenusimano ir nesuvokia ,kad is jo pazadu yra tik tuscia vieta.
Na,bet as ir nesu visiskai uz Adamku ,nors jis ir geresnis uz ta lakuna.Siuo metu paprasciausiai nematau tinkamu kandidatu,kurie sugebetu tinkamai valdyti Lietyva…Deja

galas lietuwaj…****iec…juk nebegywenims mums kaj paksas prezidentas…jis nx bajlys kazhkox…apsishikes…kaj problemos taj ir plaunas…nu bliamba…susinerwinau…nu gajdys paskutinis…PiktasPiktasPiktas

pas mus siandien klasej labai visi pasipiktine buvo, visu tevai baldavo uz Adamku, mokytojos irgi ta pati sake… Tai kaip tada Paksas laimejo? ApakęsApakęs O siaip man labai nepatinka jo blondine dukra. Kanda

Nu zjbys… Piktas Ka jus cia nusishnekat, kuom jums Paksas nepatinka…?? Nekaltas Adamkuij jau i pensija senai laikas, ka jis dar 4 metus sedes tam poste…?? Apakęs Bus kaip su Jelcenu… Taip Pasakykit kas nors kuom jums Paksas nepatinka, ka jis blogo padare…?? Pavargęs

blogai!Labai blogai.Rolandas liurbis!As uz Adamku!!!Piktas

Tau Alma Adamkiene grazesne ania… Piktas Liežuvis

Turesi teise balsuot galesi balsuot uz ka noresi…