nu jei visi iesko tai ir as paeiskosiu

busi kompanijos boss`e ? Juokiasi Juokiasi

Velniooxti Šypsenanea… Ne ash taip negaleciau Drovustik siaip bandau pries miega sau nuotaika pasikelti MirktP.S. maciau su kokiu pagrindiniu tikslu Tu ieskai Šypsena

turi ka nors pries?? Kietas Kietas

Giorgittaa<— o gal tu jau daba turtinga mm? Nekaltas gal net reikes laukt gal iskart metames Cha cha ?

Netai… ash vargshe studente Baisu Mirkttai palukejes, dar palauk Mirktbeje ash ne ilgakoje blondine Mirkt gal (*)(*) ir nera =o- bet vis tiek lauksiu kol tu praturtesi Cha cha Cha cha Mirktnebent tikciau tokia, kokia esu Mirkt Cha cha

šventas reikals GeraiAtlygintinų paslaugų teikimas, o aš net kodekso neturiu Nekaltas

tikiu Taipkadangi CT egza islaikiau sekmes lydima, tai del to ir nesireiskiu Tavoje temoje Šypsena nesiulau savo pagalbos Šypsena DrovusP.S. kodeksa galeciau paskolinti Nekaltas Nekaltas ir dar kokiu uzrashu paveizeciau Nekaltas Šypsena

man 8val ryto reikia Juokiasiegzą ir aš išlaikiau. bet dabar spec.dalis.

Giorgittaa akkK… ka as su tavim tokia veiksiu… nu nebent nedapisita gydit Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi nu cia nieko asmeniska neisizaisk Cha chaP.s. apie kokias cia paslaugas snekat apvieskit ir mane Cha cha

nepamirshk, kad pas mane viskas tas pats Juokiasi Juokiasi- kursas Šypsenasiaip geru laiku tu vis susigreibi Cha cha Cha cha

ale tu ne tik visoks Blogai bet ir plius- ausis pamirshti ishsiplauti ir regejima seniai matyti tikrines Cha cha Cha cha Juokiasines rashiau- mane pistitas kamuoja Mirkt Liežuvis Liežuvistai ash tau nieko ir nesiulau veikti su manim Cha chanetinkamam naudojimui, uz tai busi tinkamas naudojimui kai uzversi kokia sena bobelka Cha cha Cha chaP.S. ok neisizaisiu Juokiasi JuokiasiP.S. ot ir nesakysim, bo po to ir tu uzsinoresi Mirkt Liežuvis

o is kur tu traukei kad tu nedapisita gydisi Cha cha gal as juo susirgsiu Liežuvis ne tu Cha cha

jau taves tikrai negydysiu Mirkt Liežuvis

va va niekada nesakyk niekada Šypsena nz kaip gal viskas pasisukt su tom senem Cha cha gal ryt iseis kokia nugriebt ble`t Juokiasi Juokiasi Juokiasi

sekmes graibant Mirkt pfu…griebiant Cha cha Cha cha Labas Labastada neshu kudashiu, bo dar gausiu nuo kokios nugriebtos Juokiasi

Juokiasi Juokiasi Juokiasi baiktu tokio nebepalaksto o ka jau kalbet apie musima Cha cha Cha cha Cha cha

tai sakai jau be manes nuobodziauji?? Cha cha Cha cha Juokiasiok nebegsiu niekur , bet vis tiek lauksiu… turetum tokis grazus bernelis graitai prasisukti Mirkt Niam niam Niam niamo gal tavi bishkuti pareklamuoti?? Nekaltas Nekaltas

cia tarp ko reklamuotum tarp savo mociuciu ar per draugiu proseles bandysi prsukt Cha cha ? p.s. be taves tikrai liudna… Cha cha

p.s. as negrazus juk rasiau Šypsena ir su harakteriu *pimp…*ovata Cha cha

tai apsispresk Šypsenatarp kuriu noretum but populiarus?? Nekaltas Nekaltas Liežuvis Cha cha Myliu MyliuP.S. vaje vaje… jei sakau kad Gerai, vadinasi, esi tinkamas vartojimui Mirkt Niam niam Cha cha