"Notting Hill"

mmmmmielas filmukas Taipmuzika grazi. grazus ir juokingi aktoriai. Grant’o kambariokas Cha cha Cha cha Cha chafainas filmas sekmadienio vakarui Šypsena

Kaip ir ne. Paieska naudotis moku.

linksma romantika… ir palyginus neblogai padaryta… nera l.rimtas filmas, bet ir ziurint reikia tai tureti omeny… siuzetas truputi nerealus, bet kodel gi ne pafantazuot? man patiko… duociau 8/10

vien del to buvo idomu ziuret,nes abu aktoriai Gerai

**

**

Vakar per Tango TV pažiūrėjau. Man patiko. Toks lengvas ir optimistiškai nuteikiantis Laimingas Gerai

Banalus… Be menines vertes… Bet siaip visai siltas Drovus

Žiūrėjau vien dėl to, kad veikt nebuvo ką. Šeip … nu net nžn…nlbj nlbj toks Nekaltas Banalus. Ir šeip nekenčiu to britaniško akcento Kanda

nepatiko

nemegstu julios roberts - negaliu pakest - vien jos sypsena baisi - kaip kumeles brrrrrrrr jei buciau vyras - atkratytu iskart Šypsena

Aš tai dievinu britišką akcentą Myliu Myliu Myliu Cha cha

as ir maciau Liežuvis)man tai visai patiko Šypsenao labiausei tai tad spike Mirkt

Man labai patiko ta užsklanda kai jis eina tuo turgum ir praeina visi metai ir pasimato visi metų laikai. Šypsena Gražiai ten padaryta.

Man patiko Taip ypac tas kambariokas Šypsena

britai, ju filmai, ju akcentas yra jega Gerai

tiesiog SUPER !!! !!! !!!

Geras filmas Gerai

nesuzavejo Ne

Neblogas filmas. Taip

Man Hugh Granto vaidyba patinka, tai uztai ziurejau. Nieko seip, bet yra ir geresniu Šypsena