NOSTALGI ???

… o dar … visai gilioje vaikysteje: plati Sibiro upe, kedru riesutai,
kramtoske is maumedzio saku, zasu apkandziotas uzpakalis, 10 cm didzio juodi ziogai su raudonais posparniai, morsas (spanguoliu gerimas), ir tamsiai melynas popierinis maiselis pripildytas skrandzio turynio kai “kukuruzniku” skridome - grizinejome gyventi i Lietuva. Šypsena

o ash suradau tema, kuri nuleme forumo 30plius atsiradima… idomiausia, kad ja paskatino viena dalyve nicku agentas28…is visi jo teparashe 9 zinutes…
su nostalgija galite prisiminti cia…

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/47452.21-=(1361024928

man labiausiai nostalgi prisiminimus sukelia italu ir anu metu disco muzika,pamenu lankiau aerobika ir mes visosd sokom pagal ta muzikele- dar nebuvo seimos ir buvau visai visai laisva…yes!

Man kazkaip pastebejau pradejo vos ne siauboApakęsApakęsstadijos nostalgija kelti marketuose parduodama gira plastmasinese bonkoseApakęsAš nekaltaskurios as pakest negaliuPiktas ir kazkaip svajingai prisimenu sovietikus laiku metaline "KVASO"backas ir piktas jy pilstancias bobasŠypsenair save trumpakelny betrypianty eilej ,laukianty kol man yvarvins y trilitriakaCha chaCha chaCha chaShakes,kaip paskui skaniai gerdavosLiežuvis

sakai milicija ziauri reikai juos i savo vieta pastatyti tata nelipa beja man kaliningrade patiko beja zmones ten dar like tokie kaip senais gerais laikais labai geri ir nuosirdus beja pavalgyti yra kur ir netgi labai aukstos klases o papigiaja tai ir nenorek ( mama rosa ) eh geri laikai buvo Šypsena

Ko gero sutinku su tavim ,radijacija.
Aisku yra + ir - ir ten ir cia,
bet anie laikai is tikro kazkokie mielesni.
O gal del to ,kad jaunesni buvom? Kietas

O manęs kažkaip jokia nostalgija aniems laikams nekamuoja,nu nieko negaliu prisiminti kaip kažką prarasto Aš nekaltas

Joooo,norečiau pajauneti,tik jau ne iki mokyklos laiku…Aš nekaltas. Na gal tegul butu ir iki mokyklos laiku,bet mokyklos tik nebūtu…Aš nekaltas. Ar supratot ka nors?Cha chaCha cha
O kas liečia senesnius laikus,tai neturiu jokios nostalgijos. O kai pamatau stoviniuojančia didesne eilute ar kokia moteriškaite tempiančia tašes (sietkas), tai net nupurto iškarto…

Liūdna Norec dar sovietinej armijoj patarnaut ach kaip nuostabu …buvo
darbo ir poilsio stovyklos jegaGeraiGerai na kaip prisimenu koks kvasas buvo
vos neapsiverkiuLiūdna na ir kas kad zaislai mediniai adijalai is brezento
ir viena plastinke kramtoskes ant visos klases…LiūdnaNustebęsAš nekaltasAš nekaltasKietas

yra, ant naujosios irenginiu serijos, kurioje truxta chipo…

is kur tu istraukiai tokia firmware versija!oficeleme saite tokio nera!yra naujausia tik qs0* nepamenu!o tokio kaip qs54 nera!

Matyt pirktas seniau nei Gruodį…

nu lite-on… idomu… man vishkas grazhiai uzhsiupdeitino… lygiai tox pac aparatas