Noriu vyriškio rimtai draugystei

Ash tau pabusiu ush savanori, pazhiuresiu kas tu per monstras Cha chaCha chaCha cha mekstu adrenalina …

[/quote]

O Tu iš tiesų toks senas? Bijau, kad gali nieko ir neišeiti…vėl bus širdagraužis…

Jo būna - tikra meilė tik tarp moterų. Oi, angelėli, parodysiu aš Tau
Piktas

butume savanoriai tik nerodai iniciatyvos, nuotrauku nededi, atsikalbineji…Nekaltas nerimtai tu cia , tai mes nerintai Cha cha

O Tu iš tiesų toks senas? Bijau, kad gali nieko ir neišeiti…vėl bus širdagraužis…

[/quote]

Nesu senas, nepergyvenk… del to…
Nerizikuosi negersi shampano, arba nepajusi adrenalino Cha chaCha chaCha cha

Kaip gyveni?

Stverk ją visom keturiom, aš ją pažystu, ji buvusi mis Kaunas. Kojos nuostabios, figūra, kaip fėjos. Matai, kad net ir aš seilę varvinu, nes bais pavydžiu.Ir čia dar tiek kadrų tturi.
Cha chaGirtas

Tau su galva viskas gerai ???

[/quote]

butume savanoriai tik nerodai iniciatyvos, nuotrauku nededi, atsikalbineji…Nekaltas nerimtai tu cia , tai mes nerintai Cha cha

[/quote]

Nu baik tu. Aš iš dūšios ir su visu rimtumu.
JuokiasiApakęsTaip

galiu.pastawe.apsistot.sendien?

Nemanau, kad tau cia pasiseks surast gera vyriškįNekaltas

neskleisk ereziju, cia tokiu egzemplioriu yra, kad nesusapnuosi Cha chaCha chaCha cha

Ir aš nemanau. Bet viltis - kvailių motina.

Ar Tu lietuvis? Iš rašto spėju, kad ne. Abejoju, ar su užsieniečiu susikalbėsiu.???

Nepergyvenk. Tikrai su galva viskas gerai. Tiesiog mane puikiai pazįsta.
Mirkt

eik.na.xuj.nesityciojus.ple.man.bedos.o.tu.wejus.loji

Nesu senas, nepergyvenk… del to…
Nerizikuosi negersi shampano, arba nepajusi adrenalino Cha chaCha chaCha cha

[/quote]

Tai kada su tuo šampanu Tavęs laukti? Lūpos

Aš nesityčioju, tik neteikiu nei finansinės, nei kitokios paramos. Spręsk savo bėdas, džigite.PiktasPiktasPiktas

Tai kada su tuo šampanu Tavęs laukti? Lūpos

[/quote]

Rashyk adresa telefono numeri,
tada jau viska sumastyti galima.

ate.princese…

[Dar smulkmenėlė. Parašyk savo metukus. Bijau, kad sūneliu nereikėtų vadintiCha chaCha chaCha cha