Noriu vyriškio rimtai draugystei

Dieve mano, nejau nėra Lietuvoj normalių vyrų? “Po to” jau rimtai nebūna…Nežinau

Tai surimtėk.Mirkt Kam reikalingi vėjo pamušalai?

Normalūs,tvarkingi vyrai ir žmonoms reikalingi. Tokių nieks nepalieka, nemeta. O gal aš neteisi? Myliu

KAS KAM GALVOJ !!!
ash tai “PO TO” turejau omenyje, akd po pirmo pasimatymo ar nuotraukos pamatymo. Na o jai jus mastot tik apie tai, tada atsiprashau mes nesusikalbejom Cha chaCha chaCha cha

viskas butu gerai, tik gaila, kad rimti vyriskiai taves nenori Cha cha Liežuvis

Kreipiesi “jūs”… ne, sūneli, tikrai nesusikalbėjom…Nustebęs

[quote]
Ralis rašė:
viskas butu gerai, tik gaila, kad rimti vyriskiai taves nenori Cha cha Liežuvis

Nejau esi vienas iš rimtų? Ir nenorintis? Ar gali taip būti?Nustebęs

mes Vyras nerimtai nedraugaujam Flirtas

Dabar viskas aishq, del ko su tavimi niekas rimtai nieko nenori…

O gal nori moterytės rimtai draugystei?Aąąąąąąą?Cha chaFlirtasCha cha

Meta ir dar kaip ir kaip tik tokie niekam nereikalingi vat o visos bobses besirdesIgnoruoju

Oi, angelėli, gausi sprandan. Aš tradicinių pažiūrųApkabinimas

Meta ir dar kaip ir kaip tik tokie niekam nereikalingi vat o visos bobses besirdesIgnoruoju

[/quote]

Jeigu buvai chamas, pametė. Gerų - dar kartą sakau - nemėto.

Cha cha

Jeigu buvai chamas, pametė. Gerų - dar kartą sakau - nemėto.

Cha cha

[/quote]

geri patys pabega Taip kol gyvenimo nesushiko…Cha cha

kodel tureciau noreti? gal tu pabaisa kazkokia. bet kuriuo atveju net nuotraukos isidet nesugebi.

[quote]
cicilee rašė:

Žinai, nesiruošiu keisti Tavo nuomonės, nors žinau, kad pats irgi ne misteris. Bet kiekvienas vertina pagal savo sugedimo laipsnį.
Ralis rašė:
kodel tureciau noreti? gal tu pabaisa kazkokia. bet kuriuo atveju net nuotraukos isidet nesugebi.

Flirtas

cicile,kuku.tu.wln.ar.kwn?

O tai kam tas apkabinimo ženklelis? Aš suprantu kitaip…
Cha chaFlirtasCha cha

tai va kad nemeto, dar karta sakau, kad patys pabega nuo tundru visokiu… nors ir isikibe laikosiCha cha

[/quote]

Taigi čia mergytė ir berniukas apsikabinę… o Tu ką manei?.. kad Tave apkabinau… vaje, galvok iš naujo.